Kako izdelati alfa-PVP v štirih korakih

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Pokazali smo vam že, moji mladi kuharji, kako preprosto je izdelati mefedron in amfetamin.
Kjer je mefedron kraljevska evforična droga, amfetamin pa stara dobra hitrost, prijetna, duhovita hitrost ...
Zdaj pa je čas za nekaj težjega. Povedali vam bomo, kako pripraviti alfa-pirrolidinovalerofenon, znan tudi kot, alfa-PVP, A-PVP, alfa
.

Alfa je poživilo. In čeprav se za pospeševanje uporablja tudi amfetamin, jima ne morete reči brata.
Močan, jezen, hiter, ekonomičen - te besede lahko rečemo za A-PVP. Je resna droga in z njo je treba ravnati previdno.
Če pa najdete pravi pristop, bo alfa-PVP vaš močan prijatelj.
Alfa je precej enostavno sintetizirati kar v kuhinji in pokazali vam bomo, kako to storiti



Najpreprostejša sinteza A-PVP s pomočjo 1L kozarca ali steklenice.



Reagenti:
  1. *Alfa-bromvalerofenon- 100 g
  2. Etil acetat - 200 ml
  3. Pirolidin - 70ml
  4. soda bikarbona - 100g
  5. Voda
*Vprihodnjih dneh bomo objavili metodo za sintezo alfa-bromvalerofenona.
Pravzaprav bosta na voljo dva načina sinteze tega prekurzorja, od katerih je vsak po svoje zanimiv.



1) Sinteza

V litrski kozarec nalijemo 100 gramov (gramov in ne mililitrov) alfa-bromvalerofenona in dodamo 200 ml etil acetata ter začnemo dobro mešati. Ko je raztopina homogena, v tankem curku dodamo 70 ml pirolidina, pri čemer pazimo, da zmes ne zavre ali se preveč segreje. Po vlitju kozarec zapremo s pokrovom in nastavimo čas na 2 uri. V tem času je treba raztopino občasno aktivno mešati. Po dveh urah v kozarec dodajte 400 ml vode in nekaj minut mešajte.

2) Ekstrakcija olja in izpiranje

Dobra za izpiranje je litrska steklenica z navojnim pokrovčkom. Zmes prelijte v steklenico in dodajte 400 ml vode s temperaturo 30-40 ºC. Zaprite pokrovček in mešanico nekaj minut dobro mešajte. Nato počakajte, da se frakcije jasno ločijo, kar traja 15-20 minut. Na vrhu bo prosta baza a-pvp v etil acetatu (olje), na dnu pa voda. Potrebujemo zgornjo plast.
Spodnjo plast je treba odcediti. To storite tako, da steklenico obrnete navzdol in rahlo odprete pokrovček. To bo omogočilo, da se vsebina steklenice počasi izlije. Ko v steklenici ostane le zgornja plast, morate prenehati z odcejanjem.
Glede na čistost olja ga lahko do trikrat sperete z 250 ml vode ali raztopino sode (20 g sode na 250 ml vode).

3) Kisanje

Za kisanje se uporabljata klorovodikova kislina in aceton, pomešana v razmerju 1 : 10.
Za 100 g alfa-bromvalerofenona je običajno potrebnih do 20-30 ml klorovodikove kisline in 200-300 ml visokokakovostnega suhega acetona. Raztopino kisline je bolje pripraviti neposredno pred začetkom kisanja.
Kisanje se izvaja v majhnih odmerkih, zmes pa se nenehno meša. Za mešanje je primerno uporabiti tanko dolgo 1ml brizgalko ali bat za brizgalke. Ob dodajanju raztopine kisline se bo tvorila oborina, zmes pa se bo sama segrevala. Če postane zmes pregosta, jo lahko razredčite s 50-100 ml acetona (lahko tudi več). Mešanica ne sme biti pregosta, sicer jo bo težko filtrirati.
Po končanem kisanju je treba zmes ohladiti in jo za 12 ur shraniti v zamrzovalniku. Ne pozabite zapreti kozarca s pokrovom.
  • Pri kisanju je zaželeno, da pH mešanice določite z indikatorji. Ko dosežemo pH = 5, prenehamo s kisanjem.

4) Kristalizacija

Čisti prah raztopite v vodki (ali raztopini 50/50 alkohol/voda) v razmerju 1 g prahu na 0,5-1 ml vodke. Zavrite, pustite nekaj minut vreti in nato prelijte v posodice za kristalizacijo. Pustite na sobni temperaturi s suhim zrakom. Ko se večina izdelka kristalizira, lahko posode postavite v zamrzovalnik, da pospešite proces.

Povprečni izkoristek 100 g alfa-bromvalerofenona je 80 g a-pvp.

Za popolno potopitev si oglejte nit Sinteza alfa-PVP (lestvica 1-10 kg) s celotnim videoposnetkom za sintezo A-PVP z uporabo velike lestvice:
https://bbgate.com/threads/alpha-pvp-synthesis-1-10kg-scale-complete-video-tutorial.12/.




To je vse. Kot lahko vidite, niti ni tako težko pripraviti Alpha-PVP.
To je zelo zanimiva droga, ki se ji je uspelo uveljaviti na ulicah
in se zaljubiti v stotisoče ljubiteljev hitrih drog.
Medtem pa, moji mladi kuharji, doma pripravljamo nove materiale za vznemirljive poskuse.

Metamfetamin prihaja...
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
flakka style, cool.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Prvi korak pridobite denar. Drugi korak pojdi v park. Tretji korak poiščite prodajalca. Četrti korak kupi stvar :D
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Če to počnejo vsi, nihče nima vira lol
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
korak -1, izdelaj droge ; korak 0, prodaj jih, da dobiš denar
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Všeč mi je, hvala za delitev.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Ali je mogoče pvp pretvoriti v apvp?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Menite, da

Polivinilpirolidon


?
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
če želite dobiti visokokakovosten izdelek, vzdržujte pH 5,5. opravljeni testi. to so moje izkušnje
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Kaj storiti, če je alfa-bromvalerofenon tekoč
 

komkom

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 28, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
alfa-bvp je oljna tekočina
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Da, torej jih lahko zmešam brez etilacetata, ker so v obliki olja?
 

komkom

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 28, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
da, ko sem ga kupil od kitajskih prodajalcev, sem pirolidin zmešal z 2-bvp in dobil a-pvp Free base (brez drugih snovi). uporablja se lahko za kajenje, pitje in injiciranje
 

Batracien

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, tukaj imam vprašanje o molski ekvivalenci : Zakaj so razmerja drugačna kot v videoposnetku in v drugih receptih, 70 ml pirolidina je 0,8 mol, 100 g 2-bromovalerofenona pa 0,4 mol, torej sta za en mol bromovalerofenona 2 mola pirolidina, v drugih navodilih pa piše, da morate za vsak mol bromovalerofenona uporabiti 3 mole pirolidina.
Zakaj je v obeh primerih potreben tolikšen presežek, ali ne moremo preprosto uporabiti 1 mol/1 mol?
 
View previous replies…

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
@WillD Potrebujem pomoč pri razjasnitvi nekaj korakov ....

Pri ločevanju proste baze a-pvp v etil acetatu (olje) (alfa-bromvalerofenon)

Ali ga zdaj segrejem na 70 °C, da izhlapi etilacetat? ( če da, kako dolgo)

nato začnem dodajati aceton in hcl, da dosežem ph5, nato v zamrzovalniku 12 ur?
.......

Ali pa moram

1 segrevati na 70c, da izhlapi etilacetat 2 nato izprati alfa-bromvalerofenon z vodo in raztopino sode? ( kako naj to naredim, samo zmešam alfa-brom z raztopino sode in vode ter ločim????)


Nato dajte spereatiran in opran alfa-brom v aceton in dodajte hcl do ph5 ter zamrznite 12 ur
 
Top