Question Vodikov peroksid

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Pozdravljeni, ali kdo ve, kako lahko sam naredim veliko količino visoko koncentriranega vodikovega peroksida?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Sintetiziranje vodikovega peroksida v tajnem okolju v resnici ni mogoče. Koncentrirati ga je mogoče s skrbnim izhlapevanjem vsebnosti vode v zmesi. Vendar je treba biti previden pri uporabi nizkih temperatur, saj se proksid pri vrenju razgradi v vodo. Najboljša tehnika je uporaba vakuumske komore in blagega segrevanja. Vendar je to še vedno zelo dolgotrajno. Upoštevajte:
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Oh ok, nekdo mi je povedal za generator H2O2, ali mislite, da bi bil lahko uporaben?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Mislim, da ne. Namenjeni so proizvodnji hlapov H2O2 iz tekočega H2O2, kajne? Ali pa imate povezavo do kakšnih drugih strojev?
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
To je bila tista, o kateri je bral, piše, da jo napolnite z deionizirano vodo. V resnici o tem ne vem veliko, zato sem vprašal

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Sin, to je generator za vodikov plin in ne za vodikov peroksid. H2 in ne H2O2. To je ... malo drugače.
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Ups, moja napaka, oprostite ..., in tisti, ki iz tekočega H2O2 proizvajajo paro H2O2, tudi niso uporabni?
 
Top