Za zdaj se počutim neumno (je preveč), kako izračunam kislino, ki jo potrebujem za nevtralizacijo aminske proste baze.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Tako sem našel to spletno mesto in moje pohvale sem nov v tej vrsti komunikacije.
I tryd the Nabh4/Cucl Reduction and yes 20gr p2np into (dirty) 16gr amines.. so that is nice

vendar imam 2 vprašanji
1* koliko fosforne kisline 85% potrebujem za 10ml proste baze? @ trenutno ne morem ugotoviti, želim se naučiti, ampak kasneje...

2* Ali obstaja dober način brez železa pls za p2p ?

Oprostite za mojo slabo angleščino in sem vdihnil preveč i gues peace !
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Btw samo vzamem prosto bazo in jo destiliram s paro traja nekaj časa, vendar sovražim kislo bazo in mislim, da je to boljše ne morem povedati izkoristka, ker sem uporabil nekaj amina za čiščenje iz leackartove redukcije ...

in zato sprašujem še eno stvar, lahko naredim metilamin hcl, ali obstaja način, kako lahko v majhnem obsegu proizvedem metamfetamin?
 

Attachments

  • As25LUnzeQ.jpg
    As25LUnzeQ.jpg
    2.4 MB · Views: 179

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
To počnem, vendar zato, da imam podatek, koliko kisline bom zmešal z metanolom, zato zdaj vem, da to dodajte 5 ml in preverite s testnimi trakovi, ko sem skoraj dodal vso kislino/metanol. običajno uporabljam 30 trakov, ker sovražim, ko moram začeti znova.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
En trakec uporabite večkrat, tako da kapljico iz zmesi prenesete na del traku.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
I had those expense
yea dobro id sem naročil zdaj poceni tiste 1 trak laktoze papirja.
pred tem sem imel tiste iz calrotha plastične trakove s 4 bloki
 
Top