Potrebujem znanje izkušenih kuharjev, prosim!

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kako bom uspešen, če v težkih pogojih v domačem okolju ni steklene tehtnice? Zelo težko je skriti, da se vsi okoli mene zavedajo kristala. Že dolgo berem članke, vendar ni nobenega kuhalnika, za katerega bi vedel. Ali mi lahko pri tem pomagate? Želim ga skuhati na najpreprostejši in najlažji način, na način, ki ga lahko štejem za uspeh, tudi če ni popoln. Ker živim v Turčiji, so pogoji res težki.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

praktično zahtevate, da bi hkrati jedli in jedli torto. To ni izvedljivo.

Vzemite si čas in preberite poročila o sintezi tistega, kar želite sintetizirati, amfetamin, kristal itd. v receptih so napisani predhodniki, oprema itd. izberite jih glede na svoje pogoje.

Lep pozdrav
 

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Imate prav, res je potrebno nekaj potrpežljivosti, a zdi se, da potrebujem mojstra, ki me bo držal za roko, ko se bom vzpenjal po teh stopnicah. Kot infrastruktura se bom z branjem svoje ničle naučil še kaj več, vendar bom moral še nekaj časa počakati. Vaš komentar je bil zame zelo pomemben, hvala.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Takšne izraze je treba odpraviti. če gre za kemijo, smo kemiki ali operaterji ali tehniki ali raziskovalci. če govorimo o izdelavi sarme ali melanžana, potem ima IMO kuharji prav.
 
Top