POTREBUJEM VAŠ NASVET ZA TELEFONE!

PabloEmilio

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 28, 2024
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Pozdravljeni fantje, zato zelo potrebujem vašo pomoč in nasvete o poslu, zato želim začeti poslovati z mrtvimi kapljicami v svoji državi na telegramski tržnici, zato potrebujem vaše mnenje, imam nekaj vprašanj, prosim, pomagajte

Katere telefone je najbolje uporabiti?

Ali naj kupim telefone iz druge države?

Ali naj kupim tudi kartice sim iz druge države? (Za internet)

Katero vrsto vpn je najbolje uporabljati pri delu?

Koliko telefonov naj kupim? (Eden za telegram, drugi za shranjevanje fotografij in lokacij stvari?)

Katero denarnico je najbolje uporabljati in je najvarnejša?

Ali je denarnica, ki se odpre na lastno ime, varna?

Če obstaja kakšna aplikacija, ki lahko tam hrani fotografije in lokacije, ki če je kaj narobe z enim klikom izbriše vse?


KAKRŠNA KOLI VAŠA POMOČ NASVET BOM ZELO HVALEŽEN BRATJE
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Poglej brošuro

vsak telefon z robom + 5 g
ima zakulisna vrata ) Android IoS

glavni način zagotavljanja varnosti

ne shranjujte / ne sinhronizirajte seznama stikov
ne uporabljajte notranjega pomnilnika
ne uporabljajte telefona
ne uporabljajte družabnih omrežij

samo jabber s ključi 128-bitnega šifriranja PGP
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
posodobitev zadnjega varnostnega paketa


Android 13 ali novejši

IOS zadnja različica

ali uporabite cruptophone :)
 

PabloEmilio

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 28, 2024
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Katerega je bolje uporabljati: Android ali iOS?
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
jedro linuxa v obeh različicah
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
ICloud ima odlično šifriranje
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
vendar menim, da je Huawei bolj zavarovan

nimajo Googlovih storitev

večja varnost
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Kot VPN mi je trenutno všeč mullvad (malo mi je že presedlal, zato ga bom morda zamenjal).

Dobre storitve za sporočanje so Session, signal in jaz osebno uporabljam XMPP.. (morda sem previden pri Telegramu, potem ko je bil direktor aretiran).

Uporabil bi denarnico XMR namesto katere koli denarnice BTC
 

SimpleX

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Gre za obsežno in zelo zapleteno temo. O njej bi lahko napisal knjigo, vendar za to nimam časa. Na kratko - če ne veste, kaj sta IMSI in IMEI ter kako ju skriti, in če ne veste, kaj so tihi pingi, se raje skupaj izognite telefonom. Za komunikacijo uporabite zaščiten računalnik z operacijskim sistemom Linux.
Če želite varne telefone, bodite pripravljeni porabiti čas za učenje, čas za iskanje pravih prodajalcev telefonov in veliko denarja. Nikoli ne uporabljajte komercialnih telefonov.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
@SimpleX ali si prebral objavo? fant potrebuje informacije o zavarovanem telefonu, ne da nimaš časa odgovoriti bratu.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
uporaba telefona
uporabite kartico sim kateregakoli operaterja, registrirano za naključne podatke. če res potrebujete, vam morda lahko kaj zagotovim ;) vse je odvisno od tega, kaj počnete. uporabite eno temno kartico sim samo za besedilna sporočila, drugo pa za lažne podatke, ne povezujte svojega temnega telefona z vami osebno v nobenem viru (pošta, socialna omrežja, prijatelji, družina). uporabite vpn prek povezave tor. ne kličite, ne odgovarjajte, nikoli. obdržite številko v tajnosti, vklopite način brez povezave, ko ne uporabljate telefona. poskusite nastaviti vse temne dejavnosti, da bodo iz posodobljenega operacijskega sistema Tails s podatki o telefonu. nikoli ne uporabljajte KYC za temni denar pred pranjem. najboljšo hladno anonimno denarnico lahko najdete v electrumu. vprašajte, vprašajte in še enkrat vprašajte, če niste prepričani, kaj naj storite.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
ČE sploh morate uporabljati telefon, je zamenjava operacijskega sistema z grafenskim operacijskim sistemom (mislim, da deluje samo na pikslih) dober začetek. Povedali so mi, da bi bilo zanimivo preučiti Purism Librem 5. Poslovanje na trgu, čeprav, tails os ali whonix samo. Uporaba telefona na splošno ni dobra ideja, če pa morate komunicirati, uporabite nekaj, kot je session, po možnosti ne na vašem osebnem telefonu. In če greste kamor koli sklepati kakršne koli posle zunaj svojega območja, pustite to stvar doma. Vsakdo ima svoje načine, a če ste kot jaz paranoični samo zato, pustim lokacijo, kamero, mikrofon itd. ves čas izklopljene in vklopim podatke in dovoljenja za aplikacijo ali karkoli drugega samo takrat, ko jo trenutno uporabljam.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Telefoni Blackberry 🤳 brez dvoma
 

Lakalatis88

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
5 $ iz Kitajske, 2G je najboljši
BG4Axg7rcO
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
imo. to je dobra stvar za imeti + seveda nekaj rabljenih navideznih telefonov z eSIM.

SLU86QmjpO
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Telefon z operacijskim sistemom kali linux je videti sladko. Zanima me, kako uporaben je kot telefon
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Nisem poskusil točno to zgoraj, vendar sem slišal veliko dobrih mnenj, in pregledi se zdi, da je potrditev dostojna naprava :)
Personaly raje bolj robusten slog telefonov, kot so CAT, Cubot ali Dodgee za mene je treba imeti dolžnost in idiot dokaz na prvi ;)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Super, hvala za delitev!
 
Top