[Metoda džungle] 15-minutno obračanje katerega koli glidikata BMK, ki gre s kislino.

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
To ni nič posebnega;
  1. 1KG glidikata (lahko tudi v tekoči obliki).
  2. 1KG vode (toplejša voda pomeni manj kisline).
  3. 1,2 l žveplove kisline 98 %.
To lahko celo povečate na IBC, če vanj počasi vlijete kislino in pri tem malo mešate.

Jaz tega nisem storil, vendar bi bilo najbolje, če bi jo zaprli na steklo in pustili, da se hlapi skozi PTFE cev prelijejo v močan lug ali vodo s sodo bikarbono.
Če to storite na ta način s segrevanjem, lahko ponovno segrejete kislinsko topilo za ponovno uporabo.

Tega ne uporabljajte z nerjavnim jeklom, kakršne koli kakovosti. Tudi za titan je to odsvetovano.
Plastika HDPE za metode v džungli, steklo za ponovno uporabo.

Ne pozabite, da so pri tej reakciji hlapi tisti, ki najverjetneje reducirajo, po tej reakciji morate določiti pH 14 in nato pH 7 ter vakuumsko destilirati ali zavreti na 130 stopinj in uporabiti v nadaljnjih reakcijah. Če pri hidrogeniranju ne uporabljate platine in je olje čisto, ga lahko na splošno uporabite brez vakuuma.

Omeniti moram, da je moja barva zelo čista z žveplovo kislino, ki običajno ni tako čista (verjetno zato, ker sem takrat uporabil leseno palico ali imel preveč vulkanske kisline).
 

Attachments

  • zlSoAFk5gI.jpg
    zlSoAFk5gI.jpg
    417.8 KB · Views: 355
  • A7am5UoKjL.mp4
    3.1 MB · Views: 0
  • jJ92zmMlBR.mp4
    16.2 MB · Views: 0

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Moj ne destilirani fenilaceton iz BMK 5449 je videti takole:

Iw8EftZzFm


Ali naj me skrbi?
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Poskusite z žveplovo kislino in videli boste. Tisto z žveplovo kislino, če malo gori, lahko neposredno lugi iz živosrebrne reakcije brez ekstrakcije.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Zdi se, da žal niste razumeli šale. Razlog je morda v tem, da še nikoli v življenju niste videli čistega P2P, vendar samo ugibam.

Žal mi je, da moram reči, da je ta "metoda" ogabna. Prav tako ni za glicidate, ampak za soli glicidnih kislin, kar ni enako.

Ampak jaz nisem tukaj, da bi pridigal moralo, zavedam se, da je to osredotočeno na dobiček brez ozira na kakovost in se dobro prilega vrsti Leuckarta, ki se prakticira, in na "Paste" izdelek, ki ima vedno manj opraviti s pravim amfetaminom. in zato se prodaja kot "Amphetamine Ultra +++" ali podobno, 90% kofeina, 5% nekaj RC na osnovi kationa, ostalo je sranje in škropljenje amfetaminske baze nad vsem za ribji vonj. To je potem vrhunec optimizacije, saj se sploh ni treba ukvarjati s kemijo. Samo pomislite, koliko časa lahko prihranite na ta način!

Tukaj na forumu bi bil hvaležen, če bi se ljudje vzdržali imenovanja nečesa čistega, kar ni bilo nikoli prečiščeno in tudi nikoli testirano v laboratoriju. Govorim o vseh sintezah "velikega obsega" za amfetamin, metamfetamin, mefedron. A-PVP itd.

Kot rečeno, vsega tega ne kritiziram, o takšnih vprašanjih se mora vsak odločiti sam, vendar ostanimo v realnosti in pošteni ter se izogibajmo zavajanju, da bi verjeli, da se ti časovno zelo poenostavljeni načini končajo s kakovostnim izdelkom.

thx.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Če vakuumsko destilirate po tem, ko je vaš izdelek čist, ne zahtevajo vse metode destiliranih snovi. Razlog, zakaj pri metodi emde uporabljajo vakuumsko P2P, je draga platina

Vašega ne pridigajte tukaj, vendar obstaja razlika med 100ml serijami ali 100L serijami.

Nečistoče so tudi v redukcijah fosforjeve kisline, ker v razsutem stanju vedno uporabljajo inox 316L (od še nižjih), ki gre v olje sčasoma vidite, ko vaš beli fosfor postane zelen.

In obstaja razlika med p2p reduciranim z žveplovo kislino ali belim fosforjem, kar lahko preverite sami z redukcijo živega srebra in dajanjem luga tisti obrnjeni z žveplovo kislino gre neposredno na vrh za razliko od drugega (jaz bi uporabil vroč lugi)

Ampak amk tega Intela ne prebereš nikjer
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
glej jb ne pusti, da ti nekdo nekaj reče... verjemi mi, da ne vem niti sranja... edina stvar, ki jo poznam, je denar. zelo blizu si poti skozi zadnja vrata... verjemi mi... še naprej se zajebavaj in boš nagrajen... :ninja:
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
To nima nikakršnega smisla, oprostite.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
fosforjeva kislina ali hidrolizis hcl? nekdo mi je rekel, da citronska kislina daje najboljše rezultate
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
ali vas moti, da nam poveste, katero kislino v kakšni količini ste uporabili pri pridobivanju tega čudovitega P2P? :)
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Uporabljajo 1,5L belega fosforja na 1KG z 0,5L vode (tisti z natrijevo soljo).
 

ineverexisted

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Eksperimentiral je z različnimi kislinami, dokler ni dobil zadovoljivih rezultatov, in pri tem vztrajal. poskus in napaka sta vaša najboljša prijatelja.
Podarite kemiji in raziskavam nekaj ljubezni in morda boste nagrajeni.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u met je za hitro uporabo suhega ledu
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
In nato uporabite ročno segrevanje ?

To bi izničilo obračanje 15M, mar ne ?

Bom naredil, ko bom nastavil steklo, kako to narediti
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
kaj imate v mislih z obračanjem? in kako se po tej reakciji imenuje pridobljena snov v tem stanju? hvala.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Vsak bmk prah, ki za obračanje potrebuje kislino, lahko s to metodo zelo hitro obračate v bmk olje.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Pozdravljeni, kakšen je vaš donos?
 
Top