Pogovorimo se o moji smešni toleranci

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Za začetek naj omenim, da trenutno jem SSRI in se od tega tedna odvajam, potem ko sem ugotovil, da se psihedeliki in SSRI ne razumejo. Ne glede na to sem imel vedno noro visoko toleranco do vsega. Pred SSRI bi vzel pest gobic, da bi dosegel osnovno raven. Nekoč sem imel vrečko gumijevk, "pojej dve, da se odpraviš na potovanje, pojej celo vrečko in pojdi na Luno" z velikim opozorilom, da je treba vzeti celotno stvar, no, pojedel sem celotno stvar in popolnoma nič se ni zgodilo. Poskusil sem tudi zdravljenje s ketaminom na ravni lekarne, mislim, da je bilo 1200 mg za 6 sej in razen nekaj introspekcije se ni zgodilo nič drugega.

Nikoli nisem videl vizualnih podob ali imel izboljšanega zvoka. Med vikendom sem imel pero DMT, v dveh dneh sem vzel ves gram in vse, kar je res naredil, me je uspavalo. (je bilo dobro za posteljo lol)

Captain Sandoz mi je poslal LSD in v nekem trenutku sem jih imel 6 naenkrat v licu, nič.

Že približno dve leti sodelujem s psihiatrom in poskušam ugotoviti svoj ADHD, ki je prav tako zelo slab. Nič ni delovalo, nekaj časa sem bil na Wellbutrinu, zaradi katerega sem se počutil, da ne nadzorujem svojih možganov, ves čas sem se počutil "zaklenjenega".

Odkril sem, da mi 4mmc omogoča pravilno delovanje možganov. Razen rednih stranskih učinkov, kot je prekomerno znojenje, mi je dal energijo in me prisilil, da sem naredil 18 stvari naenkrat, vendar dejansko COMPLETING te 18 stvari lol. To je bilo prvič, da je "stim" opravil svoje delo zame.

Pripravljam se, da svojemu psihiatru povem, da smo končali in da se je začelo odstavljanje. Poskusil sem uradni "pravni" način, zdaj se zdi, da je to vse, kar mi pomaga. V zadnjih dveh letih sem bil na toliko različnih stimih, da sem izgubil štetje.

Kaj se dogaja z mojimi neumnimi možgani? Zdaj sem na MDMA, všeč mi je in mislim, da bo deloval zame, vendar je vsekakor drugačen občutek. Nikoli nisem poskusil Meth in mislim, da je lahko super, kako podobne so kemične osnove med Meth in 4mmc? Vem, da sem na spolzkem pobočju, in sem čim bolj previden, zato se obračam na skupino po nasvet.

Kakšni predlogi ali druge stvari, ki bi jih moral poskusiti?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Mefedron ima metil v 4(para) položaju fenila in dvojni n-vezni kisik na b-ogljiku, zaradi česar je keton. Če odstranite te elemente, je to metamfetamin. Izvedite Wolfe Kitshnerjevo redukcijo, ki odstrani ta kisik, in nastane PMMA
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Fucking FASCINATING!! Hvala Frit
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nekaj časa sem jemala zdravilo adderall XR 30 mg. Sprva je deloval, vendar mi je začel ponoči povzročati tesnobo. Že leta sem naročal stisnjene adide na spletu (met), to je bilo veliko boljše. Ponoči ni bilo tesnobe in spet sem lahko spal. Vendar pa imam nekako zasvojenost z osebnostjo in sem začel jemati 60-90 mg večkrat na dan. Armodafinil je bil tudi odličen. To je bilo hitro, vendar me je res držalo osredotočeno. Njegovo enostavno dobiti preveč
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
To so odlični nasveti, hvala @miner21, bil sem na Ritalinu od kot starosti 7-15 let in vedno sem ga sovražil, vendar če se ozrem nazaj, bi bil brez njega morda popoln smetiščni ogenj skozi šolo. Ves ta čas in Psych Doc še vedno ni omenil addy's, zato morajo misliti, da iz nekega razloga ne bo deloval zame. Imam tudi precej zasvojeno osebnost (če je tam v moji lasti, zakaj ni v meni lol) Morda poskusim Armodafinil pred Meth... Imam občutek, da mi bo res všeč Meth lol in morda lahko to lahko malo odbijem na cesti z Armo's, vsekakor je vredno poskusiti!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Presenečeni bi bili. Večina ljudi, ki jih poznam na metamfetaminu, ima težave, da bi se sploh opili, in se samo vzdržujejo, ker so brez njega mrtvo utrujeni. Met je močno precenjen. V zadnjih 30 letih so ga deklasirali. Od leta 1999 nisem videl streljanja v bikerskem baru.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
:ROFLMAO:
Prekleto, morda je čas, da se vrnejo ti stari časi strelskih obračunov! Zakaj je kakovost v zadnjih nekaj desetletjih tako vztrajno padala? Če bi imel vso opremo, kaj me ovira, da ne bi izdeloval stekla z 98-100-odstotno čistostjo?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Gre za nenavaden scenarij. Pomislite na hadronski trkalnik in Mandelov učinek. Resnično razen dejstva, da gre za 50 % zdravil za sinuse, nisem prepričan, kaj se dogaja. Včasih sem mislil, da gre za n-izopropilbenzilamin, vendar drugs.data pravi, da ga niso nikoli našli, standard pa so kupili dvakrat in ju je mogoče zlahka ločiti. Obstaja veliko kristaliničnih faminov, ki niso aktivni ali šibki, da jih človek ne bi mogel ločiti. Pred dnevi sem poskusil izomerizirati nekaj, ki sem jih shranil. Pridobil sem 0 D izomerov. Kristali se nikoli niso pojavili v nehlapnem topilu. Uporabljal sem lţivčno kislino in pričakoval sem, da se bo lmetov lţivec obarjal. Nevtraliziral sem jo in dodal hcl do ph5 ter obnovil vsak delček metamfetamina in ga pokadil. To je čudno, ker sem poskušal obnoviti L, pa ga nisem. Ali to res izomerizira D iz p2p, kot pravi dea?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Veliko sreče, moj človek!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Poskusil sem že dvakrat. Enak rezultat. Tam nisem bil preveč razlagalen, vendar sem osnoval vodno raztopino hcl in ločil osnovno olje, nato pa sem osnovnemu olju in L-vinski kislini dodal svežo vodo in refluksiral 2 uri. Nato sem dal dietil eter in ga nekaj časa mešal ( to, da bi pobral osnovno meto ( D, ker sem pričakoval, da je L Lmeth Ltartrat, in ker je sol, ostane v polarnem.) Toda ko sem ločil etil eter in izparil VODO, ni bilo ničesar. Eter sem zakisal s 37 % vodnim hcl in 25 ml dh20 na ph 5 in ko sem ločil vodo in jo uparil, sem dobil vse. Po mojem mnenju to pomeni, da v njem ni L meth, saj se L-vinohidro ni mogel konjugirati niti po dveh urah pri refluksu. Ni treba posebej poudarjati, da to ni bil rezultat, ki sem ga pričakoval, sicer ne bi izgubljal časa. DEA trdi, da v Mehiki izomerizirajo p2p mrth in da je met iz kartelov D in ne racemičen, vendar me to sranje še vedno ne spravi v višave, tako da sem nadvse zmeden.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Na splošno precej zanimiv reakcijski proces. Radoveden sem, kam ga bodo karteli pripeljali od tu naprej
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
O, človek, tukaj govorimo o toleranci? Shiitttttttttttt. v dobrih štirih letih sem vsak teden zaužil unčo ledu v manj kot enem tednu. nikoli nisem izpustil nobenega dneva. Zdaj sem suh kot mf'er in na 30 mg XR adderall enkrat na dan z 15 mg instant dvakrat na dan in to me zjutraj sploh ne spravi iz postelje. moram vzeti 3 XR in 5 instantov, da lahko popoldne odprem oči (priznajmo, da se zjutraj ne morem vleči, da bi se celo posesal, zato se vsak dan zbujam okoli 2 pm.) Na žalost so moji fantje zaklenjeni za dober longgggg čas in imam nič priključkov, ki so me zmanjšali, da postanem moj osebni kuhar boyardeez nuts gonna imeti blast poskuša ugotoviti, kako postati kemik.
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Nujnost je mati izumov, prijatelj! To je divje.. Frustrirajoče je, da ni olimpijskih iger za ljudi, kot smo mi, lol, mi bi jo uničili.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
No, za učenje ste na pravem mestu, medtem pa je tu veliko ljudi, ki prodajajo meto po konkurenčnih cenah. Mislim, da sem meth kupil od petih različnih ljudi in skoraj vse je bilo popolnoma enako kot pri mehiškem kartelu, ki ga ne morem narediti za to ceno
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Lahko opravite ekstrakcijo benzedreksa.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Lahko dobite robotablete DXM HBr. 90 mg zdravila DXM HBr (dekstrometorfan HBr) lahko jemljete dvakrat na dan (v razmaku 12 ur) od 5 do 16 dni. Zmanjšajte ali odpravite uporabo poživil med. Ne uporabljajte serotoninergičnih zdravil (MDMA, LSD, antidepresivi SSRI). Dekstrometorfan je SNRI (zaviralec ponovnega privzema serotonina in noradrenalina) in antagonist NMDA. Antagonizem NDMA je tisti, ki zmanjšuje toleranco za droge. Toleranca na zdravila bo 1/2 do 1/3 tiste, ki je bila.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Poskusite lahko z 90 mg zdravila DXM HBr (dekstrometorfan HBr) dvakrat na dan (v razmaku 12 ur) od 5 do 15 dni. DXM je SNRI in antagonist NMDA. Izogibajte se prevelikim količinam stimulansov in vsekakor se med njimi izogibajte vsemu, kar vpliva na serotonin (MDMA, gobe, antidepresivi SSRI). Takrat bo toleranca na droge 1/2 do 1/3 tiste, ki je bila. NMDA je eden od mehanizmov za nastanek tolerance. Drugi so receptorji CREB, vendar ne vem, ali še obstajajo zaviralci CREB.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@BlueDex hvala, res mislim, da bom moral stvari zamenjati, in v prihodnjih dneh bom to bolj raziskal. Jaz sem samo kot gram v tem čudovitem Meow Meow, ki ga imam, in včeraj enaka količina, zaradi katere sem se bala, da bi lahko padla iz hoje po nekaj korakih, danes je moje izhodišče ... Sovražim svoje možgane!!! Takšen kurac je!!!
 
Top