Mdma kristal/kamenje

johntravolta21

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ali kdo ve, kako se ti kristali proizvajajo. V laboratorijih zagotovo ne re kristalizirajo v vodi in čakajo 3 dni , ti kristali so videti precej drugače kot kristali rex v vodi. S taljenjem zagotovo ne nastanejo kristali, ki bi jih bilo mogoče prodati . Ali ima kdo kakšno idejo.
SWTkIHec7V
34Nlc2m6Tz
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pridobite prosto bazo in jo v vakuumu destilirajte v frakcije, da dobite najčistejšo prosto bazo. Iz čiste proste baze dobite prah in iz njega lahko vzgojite čiste kristale.
 

johntravolta21

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ne kristalov, kot jih ne morete, sicer ne bi objavil postavljanja vprašanja
 

johntravolta21

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Najčistejši reks je majhni romboidni kristali , iz katerih nastane en velik kristal. Kristali na sliki niso iz rexa
 

malbona kato

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
verjetno je bil uporabljen infrardeči grelnik.
tudi takšen cr vsebuje nekaj vode, približno 5-6 % po mojem mnenju.
 

johntravolta21

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Menite, da voda izhlapeva poleg grelnika. Vsakič, ko to poskusim, dobim na vrhu kristalno plast, ki zadržuje vodo.
 

johntravolta21

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Da, vidim veliko kristalov s takšno količino vlage, včasih celo višjo
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
bazno olje aceton hci 4 dni zamrznite ga dobite.... naredimo tako, da vsak liter baznega olja 2,5 litra aceton hci do ph 5,5..

collor je, kako umazana je vaša baza... cola je umazana aqua je čista, mi delamo šampanjec..
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Oblika kristalov je v veliki meri odvisna od tega, ali pri kisanju uporabljate vodne ali brezvodne pogoje. V prvem primeru imajo kristali hidratizirano obliko (molekule vode so vgrajene v strukturo). V drugem primeru sta pomembna stopnja nasičenosti uporabljenega topila (ali njune mešanice) in nadzor temperature, prisotnost ali odsotnost mešanja med kristalizacijo. Kot je bilo omenjeno zgoraj, je glavni dejavnik čistost osnove.
 
Top