Moj avatar

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
High as fuck, bilo mi je rečeno, naj poskušam biti aktiven na forumu, in malo paranoje glede tega, kaj bi si ljudje lahko mislili o tem, ki je bila vržena za dobro mero, me je prisililo, da sem napisal to objavo!

Bil sem debeluh, moja droga je bil sladkor. Nekega dne je v naš razred prišel uslužbenec D.A.R.E. Razdelil nam je nalepke z logotipom, z nami je naredil delovni list ali dva, nato pa nam je pokazal kup drog.

Pred tem dnem nisem nikoli pomislil na uporabo "droge". Od tistega dne pa se je moja radovednost razcvetela v čudovito drevo drog.

D.A.R.E. se moram zahvaliti, da sem danes tukaj na tem mestu, in svojo zahvalo sem želel izraziti s svojim avatarjem.

Hvala D.A.R.E., ker ste debele otroke naučili, da obstajajo tudi druge droge! 💊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
to je tako resnično, dobesedno sem se začel ukvarjati z drogami, ker mi je oče, ko sem bil zelo mlad, pripovedoval o svojem uživanju drog in o tem, kako ne bi smel NIKOLI jemati drog, ker pa sem bil zaostal otrok, sem od njega dobil le to, da "če boš pil kislino, boš videl lepe barve", in od takrat sem bil trdno odločen za jemanje drog. vendar sem dobil priložnost šele, ko sem bil v srednji šoli

v srednji šoli sem začel kaditi cigarete, da bi bil videti kul, vendar sem v srednji šoli prenehal, ker nočem dobiti pljučnega raka + sem začel jemati stimulacijo in kaditi travo, kar je veliko boljše
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
lol ste pobegnili tobačni zveri, na žalost zame sta trava in tobak prekleto dobra skupaj.

Otroci so nenavadni, prodorni kot zajebani, vendar se večino časa obnašajo tudi popolnoma retardirano.

mantro 'ne uživaj drog' sem do takrat v življenju slišal že velikokrat. D.A.R.E. je bil tisti prvi dogodek, ko sem 'videl' svoje nekoč bližnje prijatelje, in način, kako so nam jih razložili, je bil za majhnega debeluha zelo zmeden: 'Droge so super in neverjetne, ALE naredijo te lenega kretena! ne delaj jih! Tukaj je opisano, kako dolgo lahko pričakuješ, da bo trajal acid trip (če te slučajno zaužijejo).

Internet je odprl mnoga vrata, TOR pa jih odpira še več, priskrbite si droge!! ;)
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ja, način, na katerega se otrokom razlaga o drogah, je grozen. če jim rečemo "ne jemljite drog, otroci", to v njih vzbudi le radovednost. razložimo jim droge, razložimo učinke, naj se odločijo sami. če jim rečemo, naj naredijo eno ali drugo stvar, bo to tako ali tako vplivalo nanje. informacije in zmanjševanje škode so pomembne in učinkovitejše kot to, da jim rečemo, naj ne jemljejo drog.

in strinjam se, internet je čaroben prostor, kjer je vse mogoče. ;)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Vi dva sta primer, ko ste ogrožena najstnika in dobite več šolskih informacij o učinkih drog, se bolj zanimate za jemanje drog. No, tudi jaz sem bil takrat nekoliko ogrožen, vendar razmišljam širše. 1, nisem bil tako navdušen nad jemanjem drog zaradi očitnih slabih strani in kazen me je najbolj odbijala. 2. Bolj me je zanimalo, da bi obogatel (poleg tega, da me izobražuje za svet in vzdržljivost) in potem počel vse, kar želim, in biti preprodajalec drog je bilo zelo vznemirljivo delo in dobiti svoje kemične punce. 3. Obstaja velik problem drog z zelo veliko slabimi ljudmi, ki zaradi posla ali zasvojenosti delajo zlobne zločine. 4... Moraš jo legalizirati, da se izobraziš z veliko informacijami o učinkih drog. vendar početje veliko drog v mladosti ni najboljša izbira pri odraščanju, da bi prispeval. Večina narkomanov so nizkorasli ljudje, ki drago plačujejo za ulično smetje. Če odkrito povedo, da uživajo trde droge, so v očeh večine opeharjeni in veljajo za kriminalce. Zaradi drog je njihovo vedenje precej brezobzirno, da, so na vožnji z občutkom ega in vas preslepijo. Ti prevladujoči lopovi postavljajo prizorišče družbene vojne zaradi drog in odvračajo normalne ljudi. Zato je človeštvo ne evcen v najboljših državah pripravljeno na pravo svobodo🗽libertarizem za transhumanizem🚀
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Strinjam se, da je obstajala "točka preobrata": "droge so slabe? mm'kay?" -verjamem jim "droge te naredijo za groznega človeka" - jaz - "oh, potem se raje držim stran" - odidem in naredim kariero, poskušam jo narediti, ko postajam vse bolj in bolj dron družbe. Na tej točki v življenju je trenutek, ko se mantra "droge so slabe" končno postavi pod vprašaj: "Ali so res tako slabe?" Mislim, da je odgovor ne, teorija "s kovinskim kladivom", ki vsem govori, da so droge slabe in da o njih ne smemo nikoli govoriti, nas samo še bolj radovedne.
premalo pogovorov
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Čas je za spremembo, Ta nova sem delal z Gemini in samo preveč super, da ne bi uporabljali, tako da za zapisnik: moj profil slika nekoč je bil logotip D.A.R.E., vendar ne več..
 
Top