MOJA POSLEDNJA PRISPEVNICA!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tukaj je moja zadnja objava je tako žalostna zame, vendar ne morem tolerirati nekaterih vedenj, ko je moj edini namen deliti in pomagati.

Ne bom objavil ničesar več ali pomagal nikomur s PM ali na kakršen koli drug način, kar ste dosegli s takšnim ravnanjem z altruističnimi ljudmi brez kakršnih koli gospodarskih ali osebnih interesov, samo spodbuda za izmenjavo izkušenj. Lahko bi bila možna situacija, ki bi jo morali upoštevati administratorji foruma, da bi se poskušali izogniti prihodnjim, če bi se jim to zdelo primerno. Kakorkoli že, živeli boste brez mene, ne skrbite, vse bo v redu.
Veliko sreče in hvala.

Razlogi in ozadje te informacije, če vas zanima:

 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ne odhajaj tako kot btcboss, tvoje objave so odlične in jih ceni veliko uporabnikov.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Škoda, da odhaja, saj smo v forumu izgubili zelo pomembnega člana. Zahvaljujemo se vam za vašo sintezo in pomoč. Vaše objave so mi vedno pomagale osebno in delovno.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
btcboss2022

Zahvaljujemo se vam za vse vas neverjetno delovno mesto. Mislim, da je veliko ljudi imelo koristi od vseh modrosti, ki ste jih prispevali na tem forumu. Žalostno je slišati, da ste odšli. Varno potovanje. Cheer.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ne prihajam sem, da bi rad povedal, da ste najboljši, ali se povzpel v vašo rit, vendar mislim, da je veliko ljudi, ki imajo koristi od tega, da delite informacije o teh stvareh. Prebral sem tvojo referenco. Ne razumem, zakaj bi se ljudje poserali na kogar koli na splošno, ker ne opravijo sinteze sami. Komu je mar, če so informacije, ki jih delijo, pravilne in če razumejo mehanizme reakcije ter lahko morebiti nekomu dodatno pomagajo pri sintezi s tem, da o njej posredujejo strokovna spoznanja.

Kar se tiče tvojega zaključka srednje šole... Najboljši ljudje, ki jih poznam in ki jih imam za prave prijatelje, so dolga leta trpeli zaradi šole. To vključuje tudi mene. Večina od njih ni nikoli končala srednje šole in meni je bilo to popolnoma vseeno. Če ti kdo reče, da si neumen samo zato, ker nimaš jebene diplome, je bedak. Svoje dolgočasno življenje nadoknadijo s to eno samo stvarjo, s katero se poskušajo narediti bolj zanimive kot drugi.

Vsi se vsak dan učimo novih stvari in po mojih osebnih izkušnjah? V šoli se nisem naučil niti sranja. V bistvu sem se vsega, kar vem, naučil sam. Ja, vem, da se sliši neumno, kajne? Zakaj zapravljamo leta svojega življenja, ko smo ujeti v tem zaporu vrtca in ne moremo imeti vpliva na nič, namesto da bi sledili svojim resničnim interesom. To je enako neumno kot sama vojna proti drogam.

To je odvisno od vas, vendar mislim, da bomo vsi naredili bolje, če si bomo pomagali drug drugemu. To vključuje tebe in vse druge, ki delijo svoje izkušnje in informacije o teh stvareh. Ljudje, ki prihajajo sem samo zato, da bi dobili kuharsko knjigo z natančnimi meritvami za vse, kar počnejo, so idioti. Ni nam jih treba filtrirati. Ni nam treba, da se spremenimo v deviške moderatorje reddita in vsakega od njih prepovemo. Dajte jim samo čas. Sami bodo spoznali, da tega niso sposobni, zapravili kup denarja za stekleno posodo samo zato, da bi jo vrgli ven.

Za vse, ki so takšni. Bodite junak ob koncu sezone in podarite stekleno posodo nekomu, ki jo bo dejansko uporabljal. Hvala!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Po številnih prošnjah (za katere sem zelo hvaležen) in po hladnem premisleku sem se odločil, da ponovno javno objavim.
Pravzaprav sem praktično isto počel zasebno, vendar se mi zdi nepravično, da po objavi določenih postopkov ne odgovarjam na dvome o njih.
Prav tako sem se odločil, da ne bom upošteval negativnih komentarjev in neumnosti, ki se morda pojavljajo.
Poskušal bom postopoma odgovarjati na odprta vprašanja, ki so se pojavila v tem obdobju.

Torej sem se vrnil, za kar se vam vsem najlepše zahvaljujem!
 
Top