Nano RP/I redukcija psevdoefidrina?

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Dokler mi ne uspe dobiti nekaj predhodnikov, p2p zame ne pride v poštev. Zato želim poskusiti z redukcijo v manjšem obsegu prek RP/I in našel sem zapis kolega z imenom Curbshot. Obstaja is honestly več ljudi proti zgoraj omenjeni write up in glavni razlog je, da so danes tablete so veliko težje očistiti od tistih, s katerimi je delal, ko je napisal to gor. Prepričan sem, da sem svoje psevdooblike očistil do laboratorijskega razreda, in me zanima, ali je kdo seznanjen/izkušen s to metodo, in če je, ali imate kakršen koli nasvet?
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Ta metoda sinteze me je nekoč pritegnila, vendar je nikoli nisem izvedel. Po vsem peklu, skozi katerega gremo, da bi pravilno očistili tablete za tovrstne reakcije, sem se odločil, da bo v mojem interesu, da se zanesem na metode, ki jih drugi veliko bolj sprejemajo, pa tudi na večjo podporo v obliki vprašanj in odgovorov, ki so jih prej zastavljali tisti, ki so delali napake ali potrebovali dodatna pojasnila glede določenih točk. Prebral sem veliko komentarjev glede uporabe H2O2 za sprožitev reakcije in vsi so bili negativni. Curbshotova metoda si tudi ne prizadeva za določitev temperature reakcije. V tej metodi je preveč spremenljivk, da bi lahko bili prepričani, da bo delovala pravilno. Čeprav boste z njo morda pridobili nekaj orodja, sem prepričan, da lahko na koncu z le malo več truda povečate donos in kakovost z uporabo druge metode.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Fosfor/jodna kislina je metoda, kaj-huis-names write up pa je "Tek", zakaj ne preberete še 5 rp/I tekov? Odkrili boste, kateri so pomembni deli in kateri so manj pomembni vidiki.
 
Top