Potrebujete pomoč bk-mdma kisanje

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Povzetek sem upošteval do potankosti. Iz bk MDMA o acidozi. Na nekaterih fotografijah gen foruma je njihova baza na vrhu, jaz pa na dnu, moja baza je zelo jasna. Pri zakisanju se hcl in baza ne mešata.
Impossible de prendre le pH de lors de l'ajout du HCL avant hCL ph 8
Težava s predhodnikom? Ali kaj drugega? Hvala za pomoč
 

Attachments

  • 0LeGAxPCwm.jpeg
    0LeGAxPCwm.jpeg
    2.9 MB · Views: 36
  • XGZTKbfkPa.jpeg
    XGZTKbfkPa.jpeg
    4.1 MB · Views: 24
  • mEdHJ6fN5D.jpeg
    mEdHJ6fN5D.jpeg
    3.7 MB · Views: 27

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Pozdravljeni, kakšno težavo ste imeli? Lahko se z mano pogovorite zasebno, poskušal vam bom pomagati, moja osnova je spodaj, saj je bila izdelana v dcm, vendar so bile poznejše ekstrakcije mase opravljene s toluenom, zato se topilo z ekstrahiranim produktom dvigne v zgornjo plast. To je razlog, zakaj je prosta baza sprva spodaj, nato pa navzgor.
Za mešanje hcl in proste baze morate dobro premešati hcl in prosto bazo z magnetnim mešanjem ali s kakršnim koli drugim načinom, vendar je za dobro mešanje potrebno, da je prosta baza v popolnem gibanju.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Če boste bazi dodali samo hcl, se ne bo zmešala, saj bo nemešljiva, potrebujete stalno krožno gibanje, da se hcl zmeša in vpliva na vso prosto bazo, da nastane prah, to bo trajalo nekaj minut, da se bo prah začel pojavljati v bazi, skrbno preverite, da ne znižate ph pod 5, pravilen ph je ph5.
 
Top