Question Nenavadna zahteva, SWIM želi metamfetamin z rezom, da bi videl razliko med čistim in rezanim metamfetaminom

stuffinthings

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zavedam se, da to ni priljubljena zahteva in je v nasprotju z vašimi pravili, vendar gre bolj za zmanjševanje škode pri razumevanju rezov, prosim odstranite, če to ne izpolnjuje pogojev za izjemo.

Buddy je želel 2 g meth zmešati z 1 g msm in nato še 2 g na 2 g razmerje. to ni' nekaj, kar je v splošnem znanju v mojem vratu gozdov, zato sem se spraševal, kako bi kdo šel o tem očitno želi biti sposoben razumeti razliko.

Plavati mu je rekel, naj zmeša vroč metanol in pusti, da popolnoma izhlapi. rekel je, da je bilo spodaj ujete nekaj vode in da se ni popolnoma kristaliziralo. namesto da bi ga preizkušali in se motili, če kdo ve, kako se to naredi, bi lahko pomagali pospešiti postopek, tako da je vedel, kaj iskati?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Pojdite v trgovino z zdravo prehrano in si priskrbite nekaj MOM, ki jih je tam 90? Preostanek je presenečen nad ne popolnoma pretvorjenim slabim delom UPS in slabšimi prekurzorji oh in pH, ki je grozljivo strašljiv, včasih vse te stvari imajo takšen učinek
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Če ste fantje temperature pravilne, bo konvekcijska pečica odstranila MOM zaradi dejstva, da je zaradi sublimacije dokaj enostavno ločevanje
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Če bi jih imel nekaj na razpolago, bi jih prevedel. Aceton je zelo učinkovit pri odstranjevanju MSM, zlasti iz metamfetamina. Nisem prepričan, da dejansko odstrani kar koli drugega. Kot je navedeno. Tališče msm je veliko nižje od tališča metamfetamina, zato ga lahko zlahka ločite na več načinov
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Mislim, da sem videl, da so ljudje včasih zmešali granuliran msm z metamfetaminom, nato pa vse skupaj počasi segrevali, dokler se msm ni stopil in kristaliziral z metamfetaminom. V starih časih z rdečim in rumenim metamfetaminom se to ni zares mešalo. Z novim steklom bi morali nastati podobni drobci. Videl sem osebo, ki je to počela na foliji. Prav tako se prepričajte, da je MSM čist. Mislim, da sem slišal, da je MSM iz GNC edina stvar, ki je čista.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Prebral sem nek članek, v katerem je bilo s segrevanjem ločeno sublimirano MSM
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Pravkar sem se spomnil, da je bilo to objavljeno v publikaciji, ki se imenuje mikrogram. Včasih je krožila po policijskih postajah in pripovedovala o najnovejših avtobusih in najnovejših tehnikah tihotapljenja. Nimajo je več na voljo javnosti, vendar sem to prebral prav tam.
 
Top