P2P - Amfetamin ?

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Kateri je najboljši način za izdelavo amfetamina iz p2p?
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
P2NP mi je težje izdelati. benzeldahid je prava bolečina, nimam niti ene izvedljive sinteze. in natrijev nitrat za nitroehane je nemogoče dobiti na Norveškem. če imate alternativne poti za pridobitev teh, ki jih nisem upošteval, bi bil vesel pomoči.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
No, benzaldehid lahko naredite iz benzilalkohola, tu na forumu je opis sinteze. Natrijev nitrit lahko naredite z reakcijo z natrijevim nitratom (ki je na splošno na voljo kot zaloga za peko), žveplom in natrijevim hidroksidom ali z ogljem pod toploto. Na youtubu boste našli videoposnetke o sintezi:
Vendar bi rad slišal, katero reakcijo uporabljate za proizvodnjo P2P, ki je lažja od izdelave P2NP?
Sicer pa P2NP prodajajo dobavitelji tukaj na forumu.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
V nadaljevanju vam bom prikazal kratek seznam, zakaj je p2p enostavno izdelati. (če želite podrobno, bom z veseljem pripravil dokument o celotni sintezi iz elementov iz trgovine in blagovnih znamk, ki je uporaben za končni P2P)
In ja, neki tip je rekel, da ga lahko brez težav pošlje na Norveško, vendar je to prevara. če bi želel uvoziti P2NP, lahko najprej uvozim amfetamin. enako tveganje in enaka neumnost. P2NP ni zakonit in vsak carinik in policija v EU ve, kaj je to in za kaj se uporablja. zato ne moreš poslati 100 kg P2NP po pošti in te ne ujamejo. ne verjamem, da je kdo to kdaj storil na Norveško in ni šel v zapor.


Na seznamu so vse kemikalije, ki so potrebne za izdelavo P2P

1: anhidrid ocetne kisline (enostavno, vendar "težko")

Etenon lahko nastane s pirolizo acetona

CH3-CO-CH3 → CH2=C=O + CH4 /

etenon se raztopi v glikalni ocetni kislini v PTFE ostružkih, da dobimo boljšo površino.

2: dietil eter (enostavno)

iz etanola in žveplove kisline

3: benzilklorid - C3H3CH2CI (enostavno)

Kloriranje toluena v modri svetlobi (NE UV), saj ima UV dovolj energije za prekinitev vezi. specifično območje 420-450 nm 12-18 W (največ 3000 lumnov)

4: Magnezijevi ostružki (enostavno, imam dobesedno 2 toni, če kdo v severnih državah potrebuje pomoč), za svoj projekt potrebujem le 1300 kg.

5: Nekaj kristalov joda (enostavno)


izoliran iz tinkture ali kupljen v zbirki elementov in razstavljen

6: Amonijev klorid - NH4Cl (LAHKO)


NH3 + HCl → NH4Cl (to pomeni nevtralizacijo baze in kisline, kjer je presipitat amonijev klorid)

NH3 lahko kupite v vseh trgovinah RW ali kočah, ki prodajajo prenosna stranišča, kot čistilo za stranišča / razkužilo.
hcl- trgovina z bazeni

7: destilirana voda 2 L (enostavno)


deionizator ali osmozni filter

8: Natrijev karbonat (NaCO3) (iz vsake trgovine s hrano)

9: Natrijev klorid (NaCl) (iz vsake trgovine s hrano)

10: Kovinski natrij - (za sušenje) dobesedno 100 načinov izdelave od kemičnih do zgorevanja in elektrolize


Narejen iz magnezijevih ostružkov, natrijevega hidroksida, kristalov mentola in mineralnega olja brez "aromatskega obroča" / hipoalergenskega otroškega olja
nato se razgradi v 1,4-dioksanu za ponovno topljenje

11: posušena Epsomova sol (iz vrtnarske trgovine ali trgovine z dodatki za živila)

4 ure sušena v pečici pri 250 stopinjah Celzija

To so tudi kisline, metanol, etanol in HCL in plin CL2 ter nekatere druge kemikalije, ki jih ni vredno naštevati, če je vse to na voljo pri dobaviteljih bazenov ali v trgovinah za karoserije ali splošnih trgovinah s strojno opremo.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Človek, ne razmišljaš resno o tem, da bi v svojem amaterskem laboratoriju izdelal ketensko svetilko, kajne? To je res zelo nevarno. Ne. Vem, da je Dougov laboratorij to storil v eni od epizod, vendar so celo njegovi lastni oboževalci menili, da je bil nepremišljen, in ga kritizirali. Preprosto ne delajte tega.

Poleg tega, če je to vaš načrt za izdelavo 100 kg prekurzorja ... za hobi projekt majhnih količin: sliši se zabavno (razen ketenske svetilke. To je smrt v steklenici). Za komercialno uporabo: ne. Preveč virov napak in preveč dela. Mislim, da ta pristop "naredi sam" ni izvedljiv. Dodajte še dejstvo, da je ulična cena amfetamina v Skandinaviji približno 6 evrov za g ...
Če pa ste trdno odločeni, da boste namesto iskanja vratarja, ki bo prejemal pošiljke razumnih prekurzorjev, opravili to res dolgo pot, ne gradite ketinskih svetilk. Ocetni anhidrid je mogoče izdelati z veliko varnejšimi postopki:
Kakor koli že, acetični anhidrid ni "enostaven".

Prav tako mislim, da P2NP ni niti na seznamu niti nezakonit. Priznam, da ne poznam natančne zakonodaje na Norveškem, vendar če pogledam sezname predhodnih sestavin za prepovedane droge v EU, je na njem P2P (običajno skrajšano kot BMK), ne pa P2NP. To me je presenetilo, vendar sem prepričan, da pravni repetitorij uvoza kemikalije, ki ni uvrščena na seznam, ni enak uvozu prepovedane droge s seznama 1. Na Norveškem ali kjer koli drugje.
 
Last edited:

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Ketenska svetilka je res nevarna, če ne razumete, zakaj in kaj se zgodi kemijski vise, vendar če je pravilno zasnovana, ni. in da, na Norveškem je ujetje s kemikalijami veliko hujše kot dejanska droga. na Norveškem je kazen za sintezo drog = najmanj 13 let zapora. hitro poiščite google in videli boste, kako nizke kazni imamo na Norveškem za droge. Za 22 000 kg hašiša je glavni odgovorni dobil 14 let zapora. 200 kg kokaina 11 let. prijatelja so zalotili pri tihotapljenju 28 kg čistega amfetamina, dobil je 6 let zapora. na Norveškem je zakon zaostal po približno 1 kg katere koli snovi, kazen ni nič višja, tako da od 1 kg do 1 kg imenujmo to št. 1 kazenska meja, nato od 1 kg do 5 kg je številka 10-50 kg in tako naprej. "dodatni čas, ki ga dobite od 10 kg do 100 kg, je minimalen, tako da če se človek prvič odloči za to, lahko to stori pravilno.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
če pa imate dober način za izdelavo acetilhrorida , lahko naredim ocene za ta postopek. Skrbi me, da govorimo o desetinah ton osnovnih kemikalij za izdelavo tega, zato potrebujem poti, ki čim bolj zmanjšujejo potrebo po kemikalijah. ketinska svetilka pomeni, da lahko naredim acetični anhidrid - iz vode in natrijevega bikarbonata.
strinjam se, da bi bilo najbolje, če bi imel zanesljivega dobavitelja P2NP. vendar se bojim, da bo iskanje te osebe ner do nemogoče. prav tako moram vključiti prevoz, ki policiji omogoča enostaven način, da me najde. zato je toliko vprašanj, ki jih je treba obravnavati za uvoz z uspehom. jaz za enega ne vidim nobenega možnega načina, da se to zgodi. prvi problem je prevoz in naslov za prejemanje paketov. Drugi problem je plačilo, policija ima preveč sledi. prav tako to pomeni, da lahko pošiljke najde tudi Interpool. v bistvu več kot je vključenih držav, večja je možnost, da nekdo izve, prav tako so sredstva, ki se uporabljajo za reševanje primera, večja, več je vključenih policistov. če ima kdo kakšen nasvet, kako rešiti te težave, bi za to znanje zelo plačal.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Poslušajte, ketenska svetilka zahteva, da skozi segreto tuljavo spuščate zelo vnetljive pare acetona (in proizvedene pare metana), ne glede na to, koliko ste o tem prebrali na spletu in kako dobro mislite, da razumete postopek.
Vsako uhajanje plina ketena (lahko zaradi razpok v steklu, izsušenega ali slabo izbranega maziva za spoje, slabo zasnovanega prezračevanja dimnika ali katere koli druge manjše napake v namestitvi) je življenjsko nevarno. Učinek je dolgotrajen, zato se boste prvi dan ali dva verjetno počutili dobro, nato pa se bo začela pojavljati dispneja, takoj ko boste hodili ali se premikali. To bo sčasoma privedlo do hospitalizacije in nepopravljive intersticijske poškodbe pljuč, ki vas bodo onesposobili za vse življenje. Edino smiselno zdravljenje je presaditev pljuč. In to le, če ste izpostavljeni manjšemu uhajanju. Če bi se zgodilo, da bi svetilka eksplodirala zaradi iskre v tuljavi, bi bilo puščanje obsežno in bi lahko povzročilo hitro, bolečo smrt brez možnosti preživetja tudi z bolnišnično oskrbo.
Zato tega postopka na splošno ne dovolijo niti univerzitetni laboratoriji. Nikoli se ga ne bi lotil, in če bi se lotil namestitve, bi verjetno izgubil živce, ko bi moral obrniti stikalo na svetilki. To je mojih deset centov, poleg mnogih drugih.
In ja, acetilklorid je lahko nadloga in verjetno zahteva nakup, lahko pa izberete tudi pot žveplo+brom. Brom je dovolj nevaren, da se z njim lahko šalite, če iščete nevarnost :).

In ste trdno odločeni, da boste proizvajali droge v državi, kjer je proizvodnja drog povezana z več tveganji in višjimi kaznimi kot zgolj distribucija? Ne gre za to, da ne bi razumel želje po kramljanju, vendar se poslovnež v meni upira. :)
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
samo zato, da bo vsem ostalim jasno. ne delajte te svetilke. strinjam se

Kar zadeva kaznovanje, je preprosto. kupujte in uvažajte droge za nadaljnjo prodajo = 99,8 % možnosti, da vas bodo prijeli. bodite pametni in jih proizvajajte sami = 95 % možnosti, da vas bodo prijeli. izberem najmanjše tveganje. ;)
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Priporočam, da za predhodnike pogledate na Kitajsko, najdete zapuščen poštni nabiralnik, ki ni očitno pri zapuščeni hiši, in ga pošljete tja brez podpisa. moja država omogoča dodajanje navodil za dostavo, zato grem "pustite v poštnem nabiralniku". Lahko bi tudi kupili poštni nabiralnik, našli dobro mesto zanj in nato dodali pismo na sosednjo številko ter ga vrgli ven večer pred predvideno dostavo. Spremljajte sledenje (z vpn itd.) in boste vedeli, ali je bila pošiljka ustavljena na carini ali ne. V nekaterih državah pošta omogoča tudi enostavno preusmerjanje paketov, zato bi ga morda lahko preusmerili, ko je prišel mimo carine na varnejšo lokacijo, Če ni nezakonit, vendar ga spremljajo, potem bodo samo upoštevali prvotni naslov dostave, ne pa, kam ga preusmerite. Če je nezakonito, potem ne bi preusmeril na svoj kraj, vendar ne pozabite, da je pekel veliko pošte iz Kitajske, tako enostavno dobiti stvari skozi, zakonito ali ne.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
čeprav se strinjam, da ne bi ničesar poslal v svoj kraj ( vključno s stekleno opremo, razen čudnih kosov, kot so adapterji) , to ni nemogoče. Pravzaprav je to precej enostavno. Poiščite prazno hišo za prodajo in jo pošljite tja. Paket prevzamete ponoči z masko. Sledite sledenju in ga prevzamete tisto noč, ko prispe.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
ni slaba zamisel - še vedno bi bil vzrok. Tudi policija lahko kemikalije najprej zamenja. vem, da policija na Norveškem to pogosto počne, ko najde droge. in tudi prepusti stvari, vendar jih nadzoruje. tho bit z masko to popravi, razen če imajo nadzor s človeško posadko. vseeno dober nasvet, zato se vam zahvaljujem. Ta metoda se zdi malo "zlobna" ali dick poteza na hiši lastnikov, tho bom moral reči po branju tega morda moram razmišljati malo bolj kot dick, morda mi bo pomagal rešiti nekaj vprašanj :D

bo samo opozoril na prvotni naslov dostave, ne pa kam ga preusmerite - To se sliši narobe, morda je tako, vendar bi še vedno verjel, da bi bil naslov dostave tisti, ki so ga zabeležili, ne glede na to, kam ga spremenite.

VPN je približno tako uporaben kot hladen scvrknjen penis. ne uporabljajte ga. res daje lažen občutek varnosti, razen če veste, kako ga uporabljati, ali preverite, ali tisti, ki ga uporabljate, dejansko skriva prvotni IP ali kaj je bil prvotni ukaz. obstaja veliko načinov, kako je mogoče preusmeriti pakete podatkov čarovnica VPN v bistvu naredi. šokantno je videti nekatere od različnih storitev VPN, ki tega sploh ne storijo pravilno - in najhuje od vseh imajo res slabo ali v nekaterih primerih NIČ šifriranja, kar tako kdaj.
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Tudi jaz živim v zelo strogi državi (strožji od Norveške) in po mojih izkušnjah pošiljanje iz Kitajske z uporabo možnosti pošiljanja "posebna linija" ponavadi dobro pristane. Posebna linija ima polovico carinjenja opravljenega vnaprej, kar pomeni, da leti skozi carino, verjetno bo še vedno dobila pse, vendar to ni problem.
Če je hiša prazna in imate v njej nekaj zaseženega, policija lastnikov ne bo preveč motila. Tudi novih najemnikov z dokazi, da so se pravkar priselili, ne bodo motili. Torej ne gre za to, da bi bili kreteni, temveč za to, da so prikriti.
Ja, Vpn ne ponuja veliko. Uporabljam Tails in Tor.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
strožji od Norveške moje najgloblje sožalje :/
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Ja, je v redu, čeprav, saj ga izkoriščam (visoke cene). Večje tveganje = večja nagrada.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Dvomim, da je strožji kot tam, kjer sem... živim okoli 25 Karenov, od katerih je večina upokojenih... ni praznih hiš, v katere bi tvegal pošiljanje. Kakšne druge ideje? Vsi viri, ki sem jih imel na Kitajskem za sok, mi ne bi prodali nobenih omejenih kemikalij... ima kdo zakonite vire za predhodne sestavine, ki bodo poslani v deželo, ki je bila včasih brezplačna?
 
Top