p2p racemična meth se hitro topi in zelo počasi zmrzuje. je bila rekristalizirana z acetonom. Ali kdo ve, zakaj? Če bi rezal z Msm ali s čim drugim, bi

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
p2p racemična meth se hitro topi in zelo počasi zmrzuje. je bila rekristalizirana z acetonom. Ali kdo ve, zakaj? Ali bo to rešilo težavo, če bom rezal z Msm ali čim drugim?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
76
Reaction score
50
Points
18
Pozdravljeni, ali imate v mislih mešanico, sestavljeno iz metamfetamina in P2P?
Morda metamfetamin v prosti prodaji?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Da, to sem naredil po poti benzaldehida v shuttle-u. Plinil sem ga v toluenu in ga pretvoril v obliko soli. V obliki soli ima nizko tališče in dolg zamrzovalni čas. Zanima me, ali obstaja razlika v temperaturi taljenja in zmrzovanja pri racemični in izomerizirani obliki.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,313
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
MSM ima za kar nekaj manjše tališče kot metan. Ali ste vi osebno izdelali ta metamfetamin? Opraviti morate test taljenja, za katerega lahko najdete navodilo na forumu o analitični kemiji. Sicer sedim na sranju ob 3:47 zjutraj, vendar se spomnim, da se meth topi pri 167 (165?) °C, če dobite bistveno drugačno številko, je nekaj narobe (upoštevajte, da je to meritev na ravni morja, zato bo nekoliko nižja, odvisno od vaše nadmorske višine), uredi, omeniti moram tudi, da je aceton odličen za odstranjevanje MSM iz metha, vendar ne odstrani veliko drugega.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,313
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
Povejte mi več o besedni zvezi "rekristalizirano z acetonom". Tega sprva nisem ujel. Met je slabo topen v acetonu. 1g/100ml. To pomeni, da običajno vse, kar se je raztopilo v acetonu, ni bil met. Aceton se prelije čez metamfetamin ali pa se vanj vlije in filtrira nazaj. Ne raztopi se ( razen če ste uporabili veliko vročega acetona ali acetona, v katerem je bila voda. Za čiščenje metamfetamina bi morali uporabiti majhno količino hladnega brezvodnega acetona.)
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
69
Points
28
Običajno je rekristalizacija z 2 topili skupaj z vročo filtracijo, se mi zdi precej jasno, kaj ste tam dobili nekaj sranja
 
Top