Polnila za tablete?

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Pred kratkim sem sam stiskal svoje hitre tablete, to so 8 mm tablete z odmerkom 35 mg v vsaki tableti, kar pomeni, da imam približno 265 mg na tableto, ki jih moram nadomestiti z nekakšnim polnilom, opravil sem nekaj raziskav in do zdaj sem uporabljal laktazo, vendar dvomim, da je najboljša, saj tablete ostanejo konsistence, ki je bolj podobna elektrolitskim tabletam kot tipični tableti, lol.

Opravil sem nekaj raziskav in ugotovil, da je mikrokristalna celuloza verjetno dobra izbira, vendar me je zanimalo, ali ima kdo tukaj kakršen koli prispevek.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
No, opravil sem še nekaj raziskav in mislim, da sem zdaj v mislih dobil precej dobro razmerje, teža tablet bo približno 300 mg, načrt je naslednji

15 % (45 mg) amfetamina
5 % (15 mg) veziva, v mojem primeru bo to metilceluloza, to potrebujem, ker stisnem tablete pri nižjem tlaku, da ohranim svoje matrice po meri.
80 % (231 mg) polnila, v mojem primeru bo to verjetno mikrokristalna celuloza
To ne vključuje prevleke, saj bom verjetno uporabil šelak ali HPMC. ali pa jih lahko samo poliram, saj imam boben, ki bi moral delovati zanje.

Sporočite mi, kaj menite.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
rahla posodobitev, MCC je bilo težko dobiti v količinah, ki sem jih potreboval, zato sem ga nadomestil s sorbitolom in škrobom, opravil sem test in stiskanje teh skupaj ustvari tableto dostojne trdote, kombinacija tega s tanko prevleko iz šelaka je omogočila, da so tablete dobro toge in zaradi prevleke ne puščajo več ostankov prahu na prstih, vse zato, ker si zdaj ne morem privoščiti ustreznega tiska s kovinskimi matricami po meri lmao, Namesto tega uporabljam 3d tiskane kalupe za stiskanje tablet in jih vlivam z visoko natezno epoksidno smolo, kar mi prinaša stroške za oblike in žige po meri od približno 120 na matrico do približno 0.53 centov na die, So bolj nagnjeni k zlomu, vendar je na splošno svoboda ustvarjanja matric po meri, kadar koli želim novo obliko, bolj koristna.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Upam, da bom, ko dobim dobro povezavo za amfetamin, lahko proizvedel dovolj, da bom lahko razdelil nekaj vzorcev :) (vendar bo to samo UK -> UK).
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Kakšno vrsto tablet želite izdelati? Ali želite, da so videti kot tablete Adderall?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ustvaril sem že nekaj modelov žigov in bolj ciljam na to, kar običajno vidite za XTC, to so odtisi in oblikovanje po meri, ne bi želel zavajati ljudi s hitrostjo, prikrito kot Adderall, čeprav sta funkcionalno enaka, zlasti ker uporabljam celo sulfat.

ampak ja, ne morem zagotoviti 100%, ker je težko testirati različne izomere med seboj, na večini testov metamfetamin in vsi drugi amfetamini se zdijo praktično enaki, čeprav poznam svojo trenutno proizvodno linijo virov, tako da vsaj za zdaj lahko zagotovim svoj sulfat... no, vsaj nimam kromatografske nastavitve, zato sem omejen na reagente za testiranje svojih stvari.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
vendar moj motiv ni daleč stran, sam imam diagnozo ADHD, vendar sem bil zaradi uporabe drugih drog izključen iz recepta za amfetamine, zato je del razloga, da jih izdelujem, predvsem poceni alternativa, morda ne tako varna, vendar sta oba amfetamina na koncu dneva.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Glede na rezultate, ki bi jih lahko ustvaril, bi jih v prihodnosti brez težav prodajal po približno 1 GBP na tableto, kar se mi zdi pošteno glede na to, da jih ročno stiskam in da moram imeti nekaj spodbude za tveganje.
vendar najprej začnem z vzorci, da lahko pridobim nekaj zaupanja.

vendar moram najprej izpopolniti postopek.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ko dobim dober tiskarski stroj, za katerega menim, da je dovolj kakovosten, bom verjetno poslal slike sem, s svojim serijskim tiskarskim strojem lahko izdelam največ 18 tablet naenkrat, dolgotrajen del je premazati jih s šelakom, nameraval sem uporabiti polietilenski premaz, vendar je šelak cenejši in ga je nekoliko lažje pravilno premazati, prav tako ne zavira absorpcije amfetamina, zato bi moral delovati podobno kot tableta IR.
 
Top