Pmk za MDA

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
helional veliko bolj poceni način
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Tu bo delovala Leuckartova reakcija ali tvorba oksima, nato pa redukcija kot katera koli od bolj običajnih metod, da pridemo do sekundarnih aminov.

Če se sliši pametno, ni tako. O pravi kemiji vem drek vse, le o skupnih poteh do naših najljubših zdravil, ki sem jih dobil iz branja.
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Pozdravljeni, hvala, pri leuckartovi reakciji mi lahko poveste, koliko posameznega produkta in pri kateri temperaturi, koliko ur in kaj sledi ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Ne, nisem kemik, kot sem že povedal. Prebral sem druge ljudi, ki se s tem ukvarjajo, zato boste morali poiskati, kaj sem prebral, ali kaj podobnega. Nekaj od tega moraš ugotoviti sam.

Poglej tukaj, poišči "leuckart", morda bo dovolj, da se boš lotil
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Helional, ena pot od aldehida do amida. Obdelati. Pred vami je še veliko branja, prijatelj moj.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
Vem, kako se to naredi, je zelo preprosto narediti helional 1 l je 80 € druge kemikalije so zelo poceni in ne potrebuješ laboratorijske opreme
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
PMK -> Hg/Al ali [Ga+]/Al -> etilamin ali nitroetan.

Tudi na-otroke
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nekaj stvari.

Prvič, če se ne motim, ni bilo nikoli dovolj dokazano, da bi galij-aluminij amalgam deloval na tovrstnih podlagah.

Drugič, če se ne motim, bo etilamin proizvedel MDEA.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nisem poskusil z etilaminom, ampak v knjigah nekaterih fenetilaminov s schrukzinom ali kaj podobnega tudi, da stric gnije, uporabljajo etilamin za izdelavo MDA.

Nitrometan se reducira v monometilamin
Nitroetan se reducira v etilamin.

Drugič, redukcije Ga/Al delujejo s P2P.
Uspešno sem ga reduciral na metazazo.

Dodati morate jod. Če dodate jod in segrejete galij do tališča, se reakcija začne.
-Uporabil sem tudi galijev klorid

Smešno pri tem galiju je tudi to, da za razliko od živega srebra ne zapravlja/izgublja vsega Al. Reakcija sama, ko jo filtrirate in dajte na lug, dobite jasno rdečkasto olje, vendar pazite, da je reakcija zelo ektotermična, veliko bolj kot pri Hg/Al, zaradi česar ste takoj naveličani, glejte priponko.

Nisem želel ponovno omeniti, ker ko sem omenil nekoga drugega na tem forumu sed to je nemogoče.

Enako je govoril o P2P iz fosforne in žveplove kisline. To NI. Ko želite P2P iz žveplove kisline, ga lahko neposredno izločite iz reakcije namesto nujne ekstrakcije.
Vg4zL61SVa


Kadar izvajate redukcije P2P brez hidrogeniranja Pd/C, ga ne morete lužiti iz reakcije, razen če ga ekstrahirate po luženju. P2P, spremenjen iz žveplove kisline, to omogoča .
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Moja kratka raziskava je pokazala, da etilamin ne bo povzročil nastanka MDA, temveč MDEA.

Amoniak je nadomestek za metilamin za tvorbo mDA pri redukciji amalgama. Reakcija je veliko manj učinkovita, vendar mislim, da je bilo poročano o nekaj nizkih donosih.

Razmislite o tem. Iz metilamina nastane metilamfetamin. Etilamin mora očitno proizvesti etilamfetamin.

Kar zadeva galij, prosimo, poročajte o vsem, kar se tiče tega, zlasti v vespiariju. To je zelo dobro odkritje, predvidevam, da deluje na p2p za tvorbo metamfetamina, kaj pa MDp2p?
 
Top