Zgodovina cen za zdravilo Norco/Oxy

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Opioide izdelujem in prodajam že več kot 25 let. Odkar sem začel, so se cene dvignile v nebo. Zanima me, kakšne so cene po vsej državi in ali so bile enake. V letih 1998-99, ko sem prvič prodajal zdravilo Vicodin, so bile tablete 7,5/750 in so stale približno 50 centov na tableto. Do leta 2004 so cene 10/650 Lorataba ali hidrokodona na podeželju srednjega zahoda, od koder prihajam, znašale približno 1,50-2$. Hitro naprej do leta 2007 se je cena dvignila od 3 do 4 dolarjev za tabletko, v letih 2009-2010 pa so se približali 5 in 6 dolarjem za tabletke za iste tablete. Od 2012 -2020 sta se 10/325 Norco in Oxy znižala s 6 USD na približno 1 USD za mg. Danes so v povprečju 12-15 za tabletko za 10 mg in za 30 mg Oxy 30-35 dolarjev, odvisno od območja. Ponudba je omejena, povpraševanje pa prav tako veliko, vendar imajo ljudje marsikje zdaj zaradi cene raje stisnjene tablete kot prave. Ali je kdo seznanjen z različnimi cenovnimi zahtevami na svojem območju sveta? Ali so podobna?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Osebno nikoli nisem zlorabljal opioidov, vendar me je kronična bolečina v zadnjem času prisilila k iskanju (pomešano z vojno proti protibolečinskim tabletam, doktorji se jih bojijo predpisati) Vlada je s tako močno regulacijo ustvarila imbargo. Če ne kupim vsake tablete, ki jo želi prodati, potem za mano čaka nekdo, ki jo bo kupil. Zdi se, da sem še pred nekaj leti kupoval 5/325 tablet za 5 $, zdaj pa me za njih plačujejo 8 $. Po tej ceni jih vzamem samo, če jih resnično potrebujem. $ 16 lahko vzame rob off, ali $ 20.n Te tablete stanejo manj kot $ 1, če imate recept. Stisnjene m30, ki sem jih kupil, sploh niso bile opioidi. So benzo in teh kosov sranja ne morem dati stran. Če jih vzameš, te samo boli in si visoko kot jebeno, kar ti ne pomaga.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
8 dolarjev za 5 mg je visoka, vendar se zdi povprečna. Običajno prodajam 7,5 za 9 ali 10 dolarjev, 10 pa za približno 14 dolarjev, 12 dolarjev v razsutem stanju. Pogosto sem presenečen nad tem, koliko ljudi ima raje Norco kot Oxy, ko je Oxy bolj bang za $ in so običajno cenejši od $ 1 mg. Heroin je najboljša možnost za uporabnike z visoko toleranco, kot sem jaz, vendar bi na koncu dneva zamenjal vse, kar imam, za surov opij. Vedno je bil moj najljubši, vendar ga že več let nisem videl.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Prepričan sem, da je bil ves "opij", ki sem ga kdajkoli videl, verjetno kadilo in me je omamil samo zaradi pomanjkanja kisika :D rdečih kristalov in črnega katrana, vendar tega nisem videl že več kot 20 let. Ste v ZDA, zato bodo rasli tam, kjer ste. Semena v trgovini z živili so popolnoma enake vrste, kot rastejo v afganastanu. Njihovo gojenje je popolnoma zakonito, dokler vas ne ujamejo pri poskusu, da bi se z njimi opijali.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
"Rdeča skala" zelo verjetno ni bila pravi opij, vendar ima zagotovo dober okus. Večkrat sem razmišljal o tem, da bi ga gojil, vendar nikoli nisem poskusil. Nekega dne ga bom zagotovo spet našel, in ko ga bom, ga bom kadil
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Imate nore cene za OXY
Raje poiščite posrednika in pri meni kupite metadon.
Je cenejši in močnejši.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Cene oksida v ZDA so na žalost povsod nore. Zanimivo je, da so moje cene cenejše od povprečja, ki na nekaterih območjih znaša 1 dolar za mg ali več. Z metadonom sem zelo dobro seznanjen. Pred leti sem si ga sam dajal 2-krat na dan več kot 14 mesecev in umik iz tega je najhujša stvar (razen benzosa), ki sem jo doživel v življenju. Na neki točki sem se odvajal od heroina, oksija, suboksona, metamfetamina, benzosa, alkohola, vse dolgoročno ali na neki drugi točki. Metadonu se izogibam kot hudiču, vendar se prodaja. Tam, kjer sem, se metadonska tekočina prodaja 40-50 dolarjev za približno 5-6 ML.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Da, odvajanje od benzoaktivnih snovi je najtežje...

(40-50 dolarjev za približno 5-6 ML.).......Oh moj DOBRI
To je noro!!! 25-30 mg za 40-50 dolarjev! To je 1,6 dolarja za miligram!
Pakiram svoje vrečke in grem v trgovino v ZDA ! :)
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Če imate stalno zalogo oksi/metadona, je to zagotovo kraj, kjer lahko zaslužite $. Spomnim se, da sem dobil tablete 10 mg metadona za približno 4 $ na tableto, vendar je bilo to pred leti in je bil dober prijatelj. Prodal mi je svoj 10mg oxy za 5 $ in to je bilo, ko so v povprečju okoli 8-9 $ za 10mg. Sama zdravila so izjemno poceni v lekarni s skriptom, vendar je na ulicah smešno. Vlada tukaj je močno posegla po opioidih in pomanjkanje pravih zdravil je privedlo do tega, da so ulice preplavile stisnjene tablete / fent in druge stvari.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Da, na zalogi imam stalno in dobro zalogo metadona! :)

Vlada, kot vedno.
Težave niso rešili, ampak so ljudem povzročili veliko dodatnih težav.
 
Top