• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

DMT Marijuana Cannabinoids Methamphetamine Verjetno najbolj plodno dogajanje našega časa. OGROMNO VZORCEV ZDRAVIL!!!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dobrodošli vsi, vesela sem, da vam lahko povem o tem neverjetnem darilu! Tukaj je opisano, kako deluje;
  • Če tega še niste storili, prenesite program Tor ( več različic lahko dobite tudi v trgovini Play).
  • Prijavite se za račun
  • Če ga še nimate, vzemite nekaj bitcoinov ali monero in jih položite v svojo denarnico. Potrebujete le en dolar v vrednosti enega dolarja, a verjemite mi, ko boste videli, kako enostavno, preprosto in varno je to, boste potrebovali več kriptovalut.
  • Vrnite se v to nit in komentirajte, da ste pripravljeni, in ( kmalu), kakšen vzorec bi želeli, in napisal bom dokument o skrbništvu, ki ga bomo uporabili za dokončanje posla. Stroški bodo znašali 1 dolar.
 

Coasttocoast

Buying through escrow
New seller
Joined
Aug 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pripravljen sem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Žal mi je, da sem vam rekel, da niste upravičeni do prijave. Predvideval sem, da zato, ker imate zastavico novega prodajalca, vendar je vaš datum pridružitve 2. avgust. Razčistiti bomo morali, kdo točno je in kdo ni upravičen. Kot sem že omenil, imam trenutno 4 obljubljene vzorce, vendar upam, da jih bom ob prvem imel 100. Imel sem veliko zanimanja in ugotavljal sem, kaj točno pomeni vzorec. Povedal sem jim: "Karkoli mislite, da predstavlja vzorec, vendar ga prodajate Heisenburgu, ne meni."😆. Verjetno se bom moral odločiti, kaj je vzorec. V resnici je to neumno, saj že vedo, kakšna je številka, želijo le, da jo uganem, in če uganem v njihovem interesu, je to še bolje.
 

hystericalgland

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Feb 1, 2024
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Ste pripravljeni?
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Pripravljen sem
 
Top