Question Vijolični metamfetamin po segrevanju postane zelen..

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Moj prijatelj je včeraj kupil vijolični metamfetamin v prahu, (ja, prepričan sem, da je to metamfetamin) in ko sva kadila v cevi, so se te pike metamfetamina sčasoma spremenile v zelene... Učinki so bili precej presenetljivi...
Vendar bi rad vedel, iz katerih predhodnih sestavin je ta meth narejen. Ne želim izdelati vijoličnega metamfetamina, ampak zaradi moje radovednosti bi lahko kakšen strokovnjak tukaj objavil odgovor. Vnaprej se vam zahvaljujem za vaš čas.;)
 

Attachments

  • MpAlreo1iT.png
    MpAlreo1iT.png
    2.4 MB · Views: 47
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Domnevam, da je tako kot druge met. P2P ali efedrin. Barva je 99 % verjetnosti, da je barvilo za hrano.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ahh okey, ampak kako lahko spremeni barvo?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Izpostavljenost na zraku, razgradnja pri temperaturi. Nisem prepričan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Za moj šibki um je zanimivo, da me te barve spominjajo na lakmusov papir. Opazil sem, da met pod UV-svetlobo rahlo rožnato mrgoli, ko pa se navlaži, postane zelen. Mislim, da gre za disociacijo, ki je po naključju skoraj povsem podobna reakcijam kislih soli/baz na lakmusov papir. Predvidevam, da bi pri disociaciji meth izgubil cl in obdržal h. Deprotonizacija pa bi odvzela H+ in Cl-?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Včeraj sem vprašal enega starega proizvajalca metamfetamina in pravi, da je to verjetno od HCl in cl v vodi.
Vendar ne pojasni, zakaj je to spremenilo barvo po ~140C°
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
@HerrHaber Pred dnevi sem se spraševal samega sebe, recimo, da imam nekaj kokain hcl v neki vodi. To je kokain +1
Predvidevam, da ste seznanjeni s konvencijo +1. Ali je torej moj disociirani kokain enako občutljiva molekula kot osnovni kokain, ker je izgubil cl-, ali pa ohranitev protona nekaj predrugači?
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Torej v času, ko so bile vse tablete potegljive samo z vodo, bi Western Family Histatabs naredil metamfetamin, ki je postal svetlo zelen, ko je počil nazaj v piupo. To je bilo posledica histaminov, ki so se prenesli v vodo. OPOMBA: Actifed voda, ki se je vlekla, bi se razpočila nazaj skoraj svetlo modra!!
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ja! To se je dejansko zgodilo!
 
Top