Qustion

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni, iščem Amina, ki ima videz in značilnosti metamfetamina. Morfolin hidroklorid je dober, vendar se njegova barva v epruveti najprej obarva rumeno, nato pa postane rdeča. Tudi metilaminijev hidroklorid je dober, vendar ko se stopi na aluminijasti foliji, razgradi aluminij in se zažge. Prijatelji in profesorji kemije, obstaja amin, podoben izopropilbenzilaminu, prosim, predstavite ga.
 

Dynyx

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Feniletilamin HCL
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Pripravil sem feniletilamin in ga s klorovodikovo kislino pretvoril v sol. Prva težava je bila, da je kristaliziral, kar je bilo podobno majhnim ribjim luskam, druga težava v cevi pa, da je bil po ohladitvi videti kot bel omet, kristal pa ni postal zvezdast.
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ali mi lahko poveste (ali javno objavite) postopek, ki ste ga uporabili za pripravo feniletilamin HCl? Zelo rad bi slišal o tem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Torej... ponarejena zdravila? Ne vem, kje ste, a v večini krajev vas za prodajo ponarejenih drog doleti precej enakovredno kaznivo dejanje kot za prodajo pravih drog. Potem objavijo tvoje ime v lokalnih novicah, da si bil obtožen prodaje ponarejenih drog, in ljudje mislijo, da si lopov. Izopropilbencilamin je popolnoma enak metamfetaminu, vendar ga Kitajci prodajajo za skoraj nič. 🤷
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
nihče ni vprašal o tem prenehajte odgovarjati na vsako objavo, če nimate ustreznega znanja.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Moje "znanje" je bilo ustrezno. Želite, da navedem nekaj virov? Boste "razblinili" moj komentar?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ne bodite zajebani. Prodajaš ponarejena zdravila. Ste zajebani neumneži. VSI vedo, da prodaja prave droge in ponarejene droge, pomešane skupaj.

tropan: Odgovoril je na vprašanje: izopropilbenzilamin. Mogoče nehaj odgovarjati, če nimaš kaj prispevati
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Ni odvisno od vas, da komentirate in svetujete, če imate informacije, jih povejte, sicer se zadušijo
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zdaj bomo morali začeti uporabljati sistem ocenjevanja. 😬
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Tu so samo trditve. Postavil sem preprosto vprašanje, vendar mi nihče ni znal odgovoriti. Večina odgovorov na tej strani je kopija erowide, nepismenega, vendar s trditvami
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ah ja, tista nadležna vprašanja, ki so tako preprosta, da jih je treba zastaviti in še nimate odgovora. Žal mi je, da je minil že skoraj mesec dni in nihče ni rešil vašega problema, kako boste potegnili svojo drobno prevaro.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Če menite, da lahko povprečna oseba na tem spletnem mestu dobi koristne informacije o kemiji od nepismenih, kot ste vi, in zasluži denar! Zelo smešno in žalostno. Sam sem višji strokovnjak za petrokemijo. Kumara ni nikoli sadje
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
To je le lepši izraz za uslužbenca bencinske črpalke. "S čim lahko razrežem ta metamfetamin, da nekoga oropam?" ni kemijsko vprašanje.
 
Top