Looking for a vendor Zanesljiv prodajalec za ZDA

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljeni vsi, opravil sem kup raziskav in poskušal najti diskretnega, doslednega in zanesljivega prodajalca različnih RC-jev, vendar sem na koncu ugotovil, da bi bila to ne glede na vse popolna igra na srečo.

Nazadnje sem ugotovil, da bom preprosto vprašal tiste, ki so bolj vešči od mene, če lahko dobim vsaj kazalec v pravo smer. Iščem nekaj, kjer bi imeli precej veliko izbiro, vendar se ne da izbirati. Želim pa si, da bi prodajalec imel vsaj NEP in nekaj opioidov.

Resnično bi bil hvaležen za vsako pomoč, hvala!

CFD
 

happyjona

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Takšnega oglasa pri tem uradniku ne morete objaviti. Vzemite si trenutek in preberite pravila ay na dnu strani
 

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Oprostite, mislil sem, da govorite z mano. Iščem le nasvete o prodajalcih, ki pošiljajo v ZDA 🫡
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Veste, da NEP ni rc, kajne? To je seznam 1. Na zvezni ravni ni Rcs preberite analogni zakon. Za drogo sploh ni treba, da vas omamlja, če lahko dokažejo, da ste mislili, da vas bo omamljala, je to analog.
 

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
V redu, hvala za pojasnilo. Zavedam se, kako se razlagajo zakoni RC. Samo poskušam najti zanesljivega prodajalca, to je vse.
 
Top