Question SafeOrScam enakovredno

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni prijatelji,
pred mnogimi leti je obstajala spletna stran SafeOrScam, ki je katalogizirala izkušnje ljudi s prodajalci in laboratoriji.

V iskalno vrstico ste lahko vnesli spletno stran podjetja ali e-poštni naslov, nato pa so bile vidne ocene ljudi (z zahtevanimi pisnimi pojasnili). Za prikaz ocen je bilo treba poznati URL spletne strani podjetja ali naslov Onion ali elektronski naslov. Pri preprostem brskanju ni bilo mogoče videti ničesar.

Sčasoma je bilo spletno mesto moteno, zato je bila narejena nadomestna stran. Uporabljal sem jo tudi jaz, vendar sem pozabil njeno ime.

Ali danes obstaja kaj podobnega?

Želim preveriti C J Meds Store.
http://kjsba5xg6vb7gvtzu7eecpwvsggem6qbvmw3h5enj3b4viqvksvktuyd.onion/

Toda splošna ideja je dobra.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Prevodu je mogoče slediti, anonimnost je ničelna. Torej so popolnoma odprti za LE ali pa jim je preprosto vseeno za LE, ker v resnici ničesar ne prodajajo.
V vsakem primeru je to zelo zelo amatersko.
 

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Da, strinjam se, da je neustrezen. Vendar pa sem od lenih in drugače nesposobnih ljudi prejel dobre izdelke.


Kakorkoli že, videti je, da je Recon enakovreden temu, o čemer sem govoril pri SafeOrScam
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ja, vendar je veliko povezav na njej zastarelih, kolikor se spomnim. To je precej nadležno
 
Top