Kajenje dekstroamfetamina ?

Can dextroamphetamine be smoked

  • Information of the Chemistry.

    Votes: 2 33.3%
  • Possible ways to achieve this.

    Votes: 4 66.7%

  • Total voters
    6

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
D-met je primeren za kajenje, zakaj se torej dekstroamfetamin nikoli ne kadi. Ali pa obstaja način, kako ga narediti kadljivega, za katerega preprosto ne vem?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ker se sulfat in tudi fosfat razgradita, preden se znajdeta v zraku. Te soli ne sublimirajo tako kot metamfetamin.HCl. Kot osnova je preveč jedka in bi uničila vaša pljuča. Sol HCl je zelo higroskopična - pustite jo na posodi in čez nekaj ur boste imeli le lužo tekočine. Mislim, da bi lahko HCl sol ali sol fumarne kisline vapirali, če bi jo raztopili v PG/VG neposredno po izdelavi in sušenju soli.

Inhalatorji benzedrin so dajali amfetamin tako, da so ga vdihavali, in sicer s kovinsko cevko, ki je vsebovala bombaž in zelo droben prah amfetaminovega sulfata, konca cevke sta se odvila in skozi njo se je ostro vdihnilo, kar je prineslo približno 10 mg neposredno v pljuča, kjer je deloval kot predvideni bronhodilatator. Jazz glasbeniki so hitro ugotovili, da je treba iz tube izvleči bombažni čep in ga dati v kavo, kar je prineslo celih 50 mg, s peroralno uporabo pa sta bronhodilatacija in splošna aktivacija trajali vso noč.


Če izhajamo iz tega, bi rekel, da kajenje (vdihavanje) nima nobenih prednosti.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Popolnoma se strinjam glede pomanjkanja prednosti te oblike dajanja, saj je zaužitje peščice tablet skoraj zagotovo manj škodljivo kot vdihavanje dima. In kot ste poudarili, učinki oralnega dajanja trajajo veliko dlje kot vdihavanje snovi, to je popolnoma smiselno. Tako kot kokain v obliki HCl, ki se vdihava, traja dobrih 90 minut v primerjavi s kokainom v prosti obliki, ki traja 5 minut. Vendar je razlika med tema dvema načinoma dajanja kokaina v pridobljeni vrednosti, ja, debela črta kokaina je dobra, vendar je masivno lizanje proste baze veliko bolj intenzivno.

Ideja vape s soljo HCl je zanimiva, vendar se sliši kot ogromna bolečina v riti, ki jo bom morda moral še vedno preizkusiti. To je odgovoril na moje vprašanje, čeprav v enem hitrem odgovoru, vendar kot otrok odgovore vodijo do več vprašanj!

Ali je mogoče deksamfetamin nadalje predelati, da bi naredili nov anolog, sem v svojem 2. letniku kemijske stopnje in sem se igral z mojo medicinsko omarico haha.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Amfetamin se lahko oksidira v N-hidroksiamfetamin, ki naj bi bil dvakrat močnejši. Moje lastne raziskave potrjujejo večjo aktivnost in zdi se, da je veliko manj vazokonstriktivna, manj obremenjuje črpalko in nima hitrega kurca. Prav tako ni nezakonito.

Sliši se dobro, da je res? No, obstaja nekaj težav, predvsem to, da je N-hidroksiamfetamin zelo nestabilen in se oksidira nazaj v oksim v prisotnosti vode, s previsokim ph in s prenizkim ph ter z nekaterimi običajnimi topili in v prisotnosti sledov prehodnih kovin se preprosto razgradi.
Sorodna metilen-dioksi spojina, N-hidroksi-MDA, pa je precej stabilna. In prepovedana.
Nekoč mi je uspelo izdelati N-hidroksi amfetamin, ki je še vedno vseboval dobro količino normalnega Amph (sodeč po TLC) in mi je zelo všeč. Moj naslednji poskus, da bi izdelal še nekaj več, ni prinesel ničesar, čeprav sem uporabil isto metodo, le da sem jo povečal. Popolna katastrofa. Nimam pojma, zakaj. Naslednjič bom poskusil z drugačnim pristopom, vendar lahko z gotovostjo trdim, da to ne bo naslednji hit na trgu, saj je ta snov tako nestabilna in bolj nevrotična kot rusko dekle, v nekaj dneh razpade celo kot HCl sol, če ni shranjena v hladilniku, bolje zamrznjena.

Ali pa amfetamin reduktivno aminirate, da dobite metamfetamin. To bi lahko olajšali tudi na druge načine, vendar ste za to prosili.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Trenutno se ukvarjam z oksidacijo piperinske kisline, Chem Player je na YouTubu objavil dober videoposnetek tehnike, vendar so v najboljšem primeru kvote nizke. Zato preučujem metodo ustvarjanja ozona, pri kateri se generator oskrbuje s kisikom. Očitni rezultati so piperonal, to je kemija z dobrim vonjem, od vonja po popru do žvečilnega gumija in češenj maraschino.
Moj vir D-Amph je predpisan in imam sranje za delo, poskus oksidacije se zdi zabaven, čeprav je tako težaven kot oksidacija, ki jo trenutno izvajam, zanima me oksidativni mehanizem, ki se uporablja tukaj, in če obstaja več metod za dosego tega?

Potem N-Hydroxy-MDA, to je zanimivo, saj je MDA korak pred MDMA ali sanjam tukaj.

Reduktivna aminizacija v D-Meth se zdi zabavna, ali je to isto kot redukcija amidov v amine z uporabo LAh ali reduktivna alkilacija z borohidridom. Moje kemijsko znanje se približuje, vendar se še vedno učim, tako da moje znanje ni zelo obsežno. Uspelo mi je slediti mesc tehniki na tej strani za mojo sintezo z uporabo izhodnega materiala 3,4,5TMBH, ki je bil nazadnje reduciran v THF z LAh.
Gospod, imate mojo pozornost!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
wizzology pdf

kliknite na to, da je to ena dobra knjiga o wizz ice itd.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
To je povsem mogoče. Osušite NP, plin in hitro vakuumsko filtrirajte, potegnite sesanje tik preden se vsrka vse topilo, hitro zberite Amp Hcl, dajte v kadilnico ali zaprto stekleno vialo. Pri kajenju nadaljujte z izparevanjem majhne količine topila/praha, dokler se ne stopi. Kadi se tako kot amper. Ko se enkrat stopi in se ponovno oksitalizira, ni več hidroskopičen.
 
Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Amfetamina ne morete kaditi, Kolikor vem in sem poskusil. Lahko pa kadite metamfetamin.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
To je mogoče in precej enostavno
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Zdi se, da je zakonit, preizkusil ga bom, samo poskušam najti najboljši način za ekstrakcijo sulfata iz mojih zavihkov. Mislim, da lahko preidem naravnost na bazo, ker sem prešel s sulfata na HCl. Izvleček v nepolarni obliki, nato pa skozi njega samo preluknjam nekaj HCl. Najprej si moram ogledati veziva, tako ali tako bom to ugotovil.
 
Top