Squat the World - Splošna nit

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Ayy! Vem, da se morda sliši čudno, ampak me zanima, kako je skvotanje videti v vaših državah in kaj menite o njem na splošno.

Kot zdaj manj aktivnega skvoterja/osebo brez stanovanja me zanima, kaj si mislite o tem načinu življenja, ki se mu reče življenjski slog, ker ne najdem boljše besede za to :)

Torej ... povejte mi, kaj mislite in kako vidite ta način življenja :)

Zelo hvaležen !


.^_^.
AVoCz2eXTZ
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Videl sem nekaj edinstvenih zamisli s prikritim kampiranjem
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Edinstven? povej mi o tem! ;) sem skrivaj (ne na ekstremni način, samo poskušal sem, da moj kraj ni preveč viden) stanoval na obrobju velikega mesta skoraj 9 mesecev zapored, in da pojasnim, začel sem novembra nekaj dni pred mojim rojstnim dnem samo kot nekajdnevni tabor in nekako sem se odločil ostati brez hiše dlje časa.

in samo da pojasnim še nekaj več, v tej točki sem večino časa opravljal svoje redno delo kuharja in stransko delo kot pomočnik gradbenega delavca. :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Časi so težki in ljudje morajo narediti, kar morajo. To je grozen scenarij, saj so na prostem. Ob tem je skvotanje popolnoma enako kraji z nekaj dodanimi koraki, zato mi je, odvisno od tega, kdo je lastnik, všeč ali pa ga sovražim. Če je lastnik nepremičnine posameznik, kradete in opravljate neugodno uslugo osebi, če je to nepremičnina v lasti podjetja, je to bolj podobno kraji v trgovini, drobni lažji različici kraje.
 
Top