lovec na sorte ... iščete semena ali klone? ogromen LOVEC NA FENO

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
ali kdo od were kdaj želi pomagati mi iskati nekaj edinstvenih semen konoplje ill bo iskal po vsem svetu loviti in ustvariti nove madeže začnemo metanje komentarjev tam o tem, kaj vsakdo ima ali lahko dobite samo dobre lastnosti želene ..začnemo sporočil... dobro skrbi za nadomestilo ali donacije slednji $$ KAKŠNA SEMENA ali kloni Imaš ali tvoj BUDDY?
imam
Runtz, beli, črni, modri, rožnati
oreo fritz
črno-češnjev gelato
gellato41
gellato z mehurčki
mleko s ceralnim mlekom
rs11
piratsko mleko
20 plus več!!
Všeč so mi samo vijolični sevi, vendar lahko vedno križam rastline skupaj, da naredim vijolično različico, zato prosim, kaj imate v svojem rajskem vrtu? vonj, barva, okus, vsebnost kristalov, videz, kakršne koli impresivne podrobnosti, ki so jih želeli!!!! dajmo se združiti kot skupnost in vsakdo, ki pomaga pri mojem novem projektu, bo dobil kredit za to, kar kdaj genetika naredi, da vrže proces izločanja slike in posodobitve bodo na voljo to je eksperiment 10.000 fenov lov, zato dajmo dobiti nekaj dobrih semen ali klonov na ta forum... kaj ste dobili in spletna stran se ustvarja, če to vzleti hvala Breaking Bad za odprte razprave in pomoč pri širjenju medicine po svetu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
V tem tednu mi je bilo ponujenih 30-40 sevov. Ali obstaja nekaj posebnega, kar iščete? Rekreativna marihuana je v kraju, kjer živim, zakonita, zato je vsakdo in njegov brat ljubiteljski genetik. To ni raketna znanost, prekrižajte dva žlahtnitelja, ki sta vam všeč, vzgojite nekaj semen, klonirate svoj najljubši fenomen in uživate v hibridni moči. 💩
 
Top