Problem kristalizacije metamfetamina

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Izdelek fenilacetona in metilamina z aluminijevim amalgamom, ki je končni izdelek močne in kakovostne matrice, ki ima težave s kristalizacijo, prosim za pomoč in napotke svoje spoštovane učitelje.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Zakaj ne bi podrobneje opisali pregleda, ki se pojavi in preprečuje/povzroča težave med postopkom kristalizacije? Katere so uporabljene kemikalije in koraki vašega postopka ter kakšna je točno težava, pri kateri je treba pomagati?
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
350 ml fenilacetona, 45 ml metilamina, 40 %, 4 g živosrebrovega klorida, 350 g folije, 4 litri 97 % etanola, 12 ur po začetku reakcije s toluenom in 300 g natrijevega hidroksida smo toluen ekstrahirali z vročo vodo, splaknili s suho soljo in destilirali v vakuumu. Sveži toluen, pomešan s plinskim vodikovim kloridom, se je obarjal. Z Buchnerjevim lijakom sem ga zgladil in posušil. 170 gramov belega prahu z dobro aromo. ki sem ga opral s hladnim acetonom in nikakor ni kristaliziral. Imam dovolj informacij za kuhanje metamfetamina in njegovo kristalizacijo, poleg tega sem magistriral iz kemije in petrokemije. Vendar sem zaradi kristalizacije tega izdelka res padel na kolena. Prosim, pomagajte, če lahko
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
racemični meth dosen ne raste v velike črepinje, ločuje enantiomere in se rekristalizira iz vode + alkohola.
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Proizvodnja
 

Attachments

  • 2dsGxm3l6i.jpg
    2dsGxm3l6i.jpg
    6.2 MB · Views: 412

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Pozdravljeni Po sintezi imate racmski izdelek, ki ga ne morete kritizirati Izomere morate ločiti in nato kriatalizirati.
 
Top