Tor in JavaScript

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Zame je zagon spletnega mesta BB prek brskalnika Tor okoren in neprijeten. Spustni meniji se ne prikažejo, ne morem videti svojih sporočil. Zatekel sem se k standardnemu VPN in brskalniku Firefox. Ali kdo ve, kako omogočiti JavaScript v Toru; in kako slaba ideja je to z vidika OpSec v primerjavi z uporabo VPN/Firefoxa?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Omogočanje/izključevanje mora biti v varnostnih nastavitvah tor. Obstajajo 3, nekatera spletna mesta, kot je dred, vas bodo opozorila, če imate nastavitev nastavljeno z vklopljeno javo. Uporabljam tails os, običajno deluje gladko, zlasti od nedavnih posodobitev spletnega mesta
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Povejte mi, katera od zadnjih 20 aretiranih tržnic ali forumov darkneta je bila zaprta zaradi JS? Ali pa mi povejte, kdo je bil nazadnje deanonimiziran v brskalniku tor samo zaradi omogočenega JS? Morda je čas, da začnemo živeti s sedanjimi tehnologijami z uporabo brskalnika tor in potem bo naša skupnost hitreje rasla....
Sicer pa tor ne bo postal množično priljubljen za nakup psihoaktivnih snovi samo zato, ker je uporaba interneta brez JS neprijetna. Upoštevajte, da je JS v brskalniku tor privzeto omogočen.

Naše spletno mesto ne uporablja nobenih nevarnih skript, nimamo Googla JS itd. Ko razvijalci brskalnika tor ali Snowden pravijo, da je treba JS v brskalniku tor onemogočiti, ker je varnejši, imajo prav. Toda v trenutni realnosti je to priporočilo potrebno v primerih, ko na primer z nekom komunicirate prek spletnih mest, ki na primer uporabljajo Googlove skripte. Takrat z onemogočanjem JS brskalnik ne bo izvajal Googlovih skript. To vam bo zagotovilo večjo anonimnost v situaciji, ko novinarjem posredujete vojaške skrivnosti ZDA. Vendar se zavedajmo, da je tehnologija zelo napredovala in da je življenje brez JS v internetu zdaj velik korak nazaj.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zato je Tor z omogočenim JS v nastavitvah verjetno v redu za forum. Morda so druga spletna mesta, ki jih ne poznate ali jim ne zaupate, lahko dober razlog, da ga izklopite. Ali kot je rekel Heisenburg Dread (ker vas to neumno pojavno okno ne pusti pri miru, dokler ga ne onemogočite. )
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
V redu, prijatelji, Tor je torej zame. Nato potrebujem najbolj idiotsko zanesljiva navodila po korakih, ki so bila kdaj koli ustvarjena, da lahko tudi popoln debil omogoči JS v brskalniku Tor. Nerodno mi je povedati, koliko časa sem porabil, da sem to poskušal storiti sam, pa še vedno nisem ugotovil.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
V naslovno vrstico napišite in sledite povezavi, kot je ta:
Koda
about:preferences#privacy
Nato izberite možnost "standard".
Končano
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
2lmdn08ZoX
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
V redu, naredil sem, kot je bilo predlagano. Potrdil sem, da je "stopnja varnosti" = "standardna". Ob prijavi na spletno mesto čebule prek Tor je na spletnem mestu BB še vedno pasica, ki navaja, da je JavaScript onemogočen in da ni mogoče gledati videoposnetkov. In res, ne morem gledati videoposnetkov. sporočite mi, če bi moral storiti še kaj drugega, če uporabljam Tor za spletno mesto BB. Kot vedno se vam zahvaljujem za vašo prijazno in potrpežljivo pomoč.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Poskusite ponovno namestiti brskalnik.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Odstranitev brskalnika Tor in nato ponovna namestitev sta pomagali. Nič več transparenta z onemogočenim JS. Tu zdaj kuhamo s Crisco.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk if this will do it, but change to the standard safety in the browser settings and then restart tor. Če to ne bo pomagalo, se vrnite nazaj in preverite, ali je v nastavitvah še vedno izbrana standardna varnost
 
Top