Preoblikujte svoje bogastvo in izboljšajte svoj status

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Pozdravljeni. Zdi se, da si vsi v tem svetu, v katerem živimo, prizadevajo kopičiti denar in ga zapravljati v najdražjih restavracijah, najboljših vrstah zdravil ter za nakup otokov, jaht in avtomobilov. Vendar ne razumemo, kako pomembno je razumeti denar. Opazite, da sem porabo denarja omenil le na začetku tega članka in vaša raven adrenalina se je dvignila. Zato je pri služenju denarja pomembno predvsem to, kako ga porabiti. Izogibati se moramo pohlepu in aroganci, saj pritegneta pozornost zveznih agentov in tatov. Oseba mora imeti finančne razporeditve, ki niso povezane s trgovanjem z drogami. Tukaj sem, da vam svetujem, kako si lahko na druge načine kot s trgovino z drogami očistite svoj ugled in operete umazan denar.

Prvič, trgovanje s kriptovalutami:
Trgovanje s kriptovalutami je eno od najbolj zapletenih področij za sledenje vira sredstev. Če se na tem področju naučite veščin tehnične analize in pravilnih metod trgovanja, je to lahko za vas najboljše področje po trgovanju z drogami, saj vam omogoča pranje denarja.

Delnice: Delnice so najboljši način, ki sem ga tudi sam uporabljal. Ne želim pridobiti ali izgubiti; želim si delniške skupnosti, ki jo sestavlja elita. Človek si mora prizadevati, da se vključi v to skupnost. K vragu z delnicami in pridobivanjem ali izgubljanjem; hočem kite. Med njimi vedno najdeš pokvarjene in najdeš odlične finančne priložnosti.

Nepremičnine: Nepremičnine niso daleč od delnic, saj je tudi njihova skupnost velika in skorumpirana. Vendar pa nepremičnine ponujajo velike priložnosti, zlasti na področju razvoja nepremičnin. Kupite propadajočo hišo, jo obnovite in opremite ter jo prodate. To je najboljši način za vključitev v nepremičninsko skupnost, saj imajo nepremičninarji radi razvijalce. Poskusite pa najti njihova zbirališča in se predstaviti kot razvijalec nepremičnin.

Pridružite se razkošnim klubom:

Vstop v razkošne klube je eden najboljših načinov vključevanja v bogato elito mesta, kot so klubi za golf in klubi za prosti čas. Vendar govorimo o razkošnih klubih.

Mednje se ne morete vključiti, če niste jasna oseba s čistim ugledom, kot je biti ena od zgoraj omenjenih možnosti. Res je, da so pokvarjeni, vendar skrbijo tudi za svoj ugled. Ne bodite nepomembna oseba, ki želi biti v mestu znana kot narkobaron, saj si tega ne želi nihče, niti Pablo Escobar. Zato morate najprej očistiti svoj ugled, šele nato svoj denar. Vključitev med elito vam prinaša naložbe in odlične priložnosti, ki vam lahko prihranijo pet let trgovanja.

Najlepša hvala vsem.

Dax
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zanimivo napisati človek
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Tako je, prijatelj.
Tako je...!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Rekel bi, da je vse odvisno od situacije,m različne grofije imajo različne zakone, pple imajo različne spretnosti. Ni dobrih metod. vendar je ta prenova hiš super zamisel, dejansko pa je težko spremljati, koliko je bilo porabljeno :)
 
Top