Poskus atentata na Trumpa

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nekdanji predsednik Donald Trump je bil v soboto na shodu v Pensilvaniji tarča poskusa atentata. FBI je zgodaj v nedeljo identificiral strelca kot 20-letnega Thomasa Matthewa Crooksa iz Bethel Parka v Pensilvaniji.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
To se mi zdi zelo sumljivo. Menim, da je bilo to načrtovano. Bodisi kot oglaševalski trik ali pa ga je "globoka država" želela ubiti. V tem primeru je toliko sumljivih stvari in presenetljivo je, da je danes nacionalna republikanska konvencija.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
To si vsekakor lahko ogledam. Kot način, da bi povečal število svojih volilnih glasov. Idk to se mi zdi tako tvegano na več načinov. Če bi to uprizoril, bi šel v zapor. Poleg tega je bil tako blizu smrti, da se to zdi skrajno.
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Nenavadno je, kako to, da od vseh krajev streha, ki je bila neposredno na očeh Trumpa, ni bila zavarovana, da je do nje vodila lestev in da je bilo ostrostrelcem tajne službe večkrat rečeno, naj ne streljajo.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vse, kar slišim, je, da bi morale biti te strehe pokrite. To je odlično mesto za snemanje
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Poleg tega je malo verjetno, da bi strelec zgrešil, razen če je bilo to namerno... ne vem veliko o orožju, vendar bi moralo biti enostavno streljati na Trumpa, kjer je bil, z AR, nič manj. Trump ni potreboval niti šivov. jebeno smešno. mislim, da je bilo to samo zato, da bi ga razbremenili vse sodne drame, ali zaradi nekakšnega sočutja. "ustrelili so me pri obrambi pravice, zato morate voliti mene!"
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Krogla je zadela njegovo uho samo zato, ker je v pravem trenutku premaknil glavo. Če se ne bi odločil pogledati vstran, bi bil mrtev.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
IDK Sprašujem se, ali je to tisto, kar mu prinese zmago
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Biden je odstopil od kandidature in podpira Harrisovo
 
Top