Uporaba tehnologij umetne inteligence za razkritje preprodajalcev opioidov v darknetu

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3

Revizija Urada za pravosodne programe Nacionalnega inštituta za pravosodje: Uporaba tehnologij umetne inteligence za razkrivanje preprodajalcev opioidov v temnem omrežju Dotacija je bila dodeljena raziskovalni korporaciji Univerze v Zahodni Virginiji (West Virginia University Research Corporation)

(Varnostna povezava)


Vem, da vi, gusarji, ne marate klikati na povezave, zato bom samo kopiral in prilepil tisto, kar se mi je zdelo zanimivo, saj sem to prebral sam.

Stran 2:

Stran 6:

Stran 9:

Stran 10:

Stran 11:

Preostali del dokumenta samo tarna nad tem, da raziskovalci niso pravilno urejali dokumentacije in spremljali stroškov.
Nekdo se je znašel v težavah zaradi navzkrižja interesov.


Opombe uporabnika:
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Zanimivosti. Revizijsko poročilo ne vsebuje veliko za nas pomembnih informacij, vendar je lahko odskočna deska za objavljene raziskovalne članke, ki dejansko razkrivajo uporabljene metode in tehnike. Te bi bilo dobro povezati, poskusil jih bom poiskati in jih povezati tukaj.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Ključne besede iDarkParser, iDeeplearner, AlphaDetective v iskalnikih ne prinesejo ničesar. Dokumenti verjetno sploh ne omenjajo teh izrazov in potreben bo resen napor, da prečesamo dokumente, povezane z WVURC.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3
Huh vsebina mojega prispevka je bila spremenjena, hvala za opozorilo osebju jeez, samo poskušam dodati vrednost
 
Top