• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Sestavimo ekipo

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Fantje, ustanovimo ekipo za proizvodnjo zdravil in njihovo trženje. Ustvarimo zasebno skupino za razpravo tukaj na spletnem mestu. Pokličite me pv
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
kkkkkkk govorite, kot da je to zelo preprosto in lahko, ali že imate nekaj znanja?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Bil sem vodja v podjetju boca de fumo in sem se skoraj zapletel v mednarodno trgovino z drogami. Ko gre za proizvodnjo drog, ni težav, saj je na spletnem mestu razloženo, kako jih sintetizirati. Na voljo so tudi dobavitelji. Manjkata le organizacija in ekipa za načrtovanje in izvajanje dejavnosti.
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
brat, nimam nobenih izkušenj s trgovino ali čim podobnim. vendar sem pripravljen in željan vstopiti v to življenje. ali to načrtuješ z nekom ali si sam? kako želiš sestaviti ekipo in kako bomo komunicirali? misliš, da lahko vse to opraviš tukaj ali misliš zbrati fante skupaj?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Sestavite ekipo Brazilcev. V tem poslu napredujete le, če ste organizirani, saj je vsak član bistvenega pomena, ne glede na svojo vlogo. Ideja je, da bi izdelovali za prodajo PCC, CV in manjšim organizacijam uličnih prodajalcev. Včasih sem imel stike v frakcijah, vendar sem po b.o., ki sem ga preživel, izgubil stike. Vendar pa ni tako težko priti do njih. Na žalost, kolikor vidim, se BR pri nas ne pojavljajo prav pogosto. Če pa bi nam uspelo pridobiti več ljudi, bi lahko ustanovili skupino, v kateri bi razpravljali o vseh načrtovanjih.
 
Last edited:
View previous replies…

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Menim, da so za začetek dovolj trije ali štirje ljudje. Imam prijatelja, ki ga to zanima, in lahko delamo skupaj. Kaj želite izdelati, koliko gramov, kje bomo kupili potrebne materiale, koliko bo to stalo in za koliko želite to prodati? Ustanovimo skupino, da se o tem podrobneje pogovorimo.
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Urejmo ga. Naredil bom nekaj načrtov, da bi zbral nekaj denarja in vanj investiral. Preživel sem veliko B.O. Zdaj si bom opomogel in se lotil dela. Pustil sem sporočilo na vašem PV
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Komu prodajate?
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
brat, mislim, da je prodaja najlažji del vsega tega. težava je nakup materialov in prostora za njihovo proizvodnjo
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Pridite zasebno. Imam ponudbo!
 

popeye157

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 29, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
smo dejavni na spletnem mestu
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Pridite, fantje, z veseljem sodelujem. Začnimo s tem.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
salve guys< imam stike za prodajo kg na debelo in lahko najdem kraj za njihovo proizvodnjo, rad bi vedel, ali je kdo iz br, ki je na liniji z nami, kemik in lahko sintetizira zadevne spojine?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Lotimo se dela, imam veliko dela BR. komunicirajmo in poskrbimo, da se bo to zgodilo
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
da! tako kot kokain, MD in metamfetamin!
:unsure:
ampak počakaj, ne razumem, hočeš proizvajati kokain v Braziliji? nikoli nisem slišal za sintetiziranje kokaina tukaj v Braziliji, ker ta rastlina tam raste samo v sosednjih državah... mislil sem, da govoriš o MD in metamfetaminu, če je kdo tukaj pravi kemik in se ne igra breaking bad ter res ve, kako to narediti, lahko zaslužiš denar, upam, da ne govorim z 12-letniki, ki govorijo sranje na internetu!
ampak če je zamisel res vroča, jo je mogoče uresničiti!
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
tukaj jih je veliko, brat, težko je najti nekoga v br, ki bi znal izdelati zdravilo. razmišljal sem, da bi ga poskusil izdelati sam, vendar nikakor ne morem, nimam kje poskusiti. iščem dobavitelje na drugih straneh, da bi videl, ali ga lahko preprodam
 

reidobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Lahko dobim kakovostne, vendar jih M že izdelujejo v RJ ... lahko pa dobim kakovostne iz Evrope.
Lahko dobim tudi belo, če jo potrebujem.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Če je kdo od vas kemik in razume to temo ter si res želi odgovornega napredka, me kontaktirajte na PV!
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Kot sem pojasnil zasebno, je kokain v Braziliji najboljša možnost, mdma ali mda v Braziliji, ljudje ga veliko proizvajajo, žal so v Braziliji navajeni na slabe stvari, vedno poskušajte biti korak pred kakovostjo in daleč boste prišli!

To je namen, stopimo skupaj in vzpostavimo dober trg za pogajanja o stvareh ! V rokah imam veliko stvari, ki bi jih lahko dal na voljo množici BR !
 

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Človek, jaz sem prava mrha
dobiti ekstazi iz pcc je največja bedarija na svetu, človek, to je tako zajebano ZELO
Jezus Kristus
 
Top