katero temo uporabljate?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
kot veš, tista majhna stvar za izbiro barve v kotu? kakšno barvo ste izbrali? ponavadi izberem rožnato, vendar sem jo zamenjala z modro, ker mislim, da je videti bolje z mojim novim pfp lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Imel zeleno barvo, vendar je zdaj s sprožilcem preklopljen na vijolično (rožnato) barvo
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Kaj je to?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
ZmOLCnqywa

mala paleta
katero barvo izbereš? moja je roza rn.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Aha, vidim. Tukaj ni JS :-(
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Im nazaj zeleno mojo najljubšo in na moj pogled, vijolična z belimi črtami ni bila dobra za moje oko
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Filc, želim si, da bi bil temen način. kot, ja, obstaja siva možnost, ampak želim si, da bi bili vsi beli deli črni ali temno sivi, medtem ko bi vsi barvni deli ostali barvni. rožnata in črna bi bila prikupna in veliko lažja za moje oči. im coming down from coke rn and the white is NOT comedown friendly lol
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Želja za administratorje torej. Cool njegov koks je poceni in precej velik samo uživajte mokro. Prosimo, da si ga zabeležite. Še nikoli nisem dobil nobene kokakole. Slab koks/heroin je kot 50$/g, te težke narave ni mogoče posnemati, tako kot salvinorina in celovitosti konoplje. LSD temelji na glivi iz moke. Vsi se strinjate, kajne?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
nikoli nisem delal rc stims, zato ne bi vedel, vendar mislim, da se večina rc ne bi približala kokainu. in ja, je res poceni, vendar še vedno dobre kakovosti za ceno. dobro za prodajalca. strinjam se, da rc psihedeliki niso tako dobri kot tradicionalni. nisem naredil nič sintetičnega, vendar so na primer shrooms bolj zabavne kot manj znane stvari, kot je lsa.
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dimetokain je zelo poceni šibek rc koks. 5meoDMT se večinoma proizvaja kot rc in je vrhunski halucinogen, rc so več kot naravne in dobre. Pcylosybin shrooms so močnejši od LSA semena šibek analog LSD, to je samoumevno...
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Ta funkcija je prav tako uporabna kot vaše delovno mesto.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
To vedo tudi otroci
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Če tega ni nihče omenil, čejeto ena naprava, kliknitemsettinfs, se pomaknite do dna, about phone, in nato 7-krat kliknite build #. Omogočili ste nadzorne mehanizme za razvijalce. Kliknite na to in lahko prisilite temni način pri čemer koli. Zakaj ste yo5 tam v načinu za razvijalce, pojdite naprej in omogočite ' prisilno dovolite aplikacije na zunanjih in to vam bo omogočilo, da skoraj vsako aplikacijo premaknete na svoj avto SD
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
tema številka 7 + sistem temni način mi vlada !
 
Top