Question Zakaj se zdi, da je zdravilo vicodin tako nenavadno?

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Nisem strokovnjak za opioide, morda je okside lažje sintetizirati; vse, kar vem, je, da sem šokiran, ker ne najdem niti enega prispevka o tem.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Po mojih izkušnjah ljudje večinoma želijo velike stvari, kot je na primer Oxy. Zdaj je le težko, ker morate skrbeti za fent
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Mislim, da nikoli nisem delal oksi, ampak vicodin, ko sem bil mlajši, je skoraj deloval kot dolgotrajni kokain; vendar sem dobil to adhd, zato se rezultati lahko razlikujejo.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
79
Reaction score
59
Points
18
Deals
14
Sama blagovna znamka se ne proizvaja več, vendar je po mojem mnenju več ljudi seznanjenih s tem izrazom kot z nekaterimi drugimi, kot so loraset ali loratab in Norco, ki se v ZDA prav tako ne proizvajajo več. Hidrokodon je približno to in zaradi vseh sodnih postopkov in zatiranja opioidov so težave z dobavo, zato se zdaj izdelujejo samo generiki, ki se verjetno ne proizvajajo v ZDA. Oxy je bil vedno bolj priljubljen in je bil tudi na prvem mestu. 1 za zdravljenje bolečin že več let v ZDA, dokler se niso začele preiskave z zatiranjem, vendar je morda še vedno? In ja, na vsakogar vplivajo malo drugače. Če želite pravi oxy ali dros, jih lahko dobite tukaj.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
To je tudi regionalno. Tam, kjer sem odraščal, so vsi hidrokloridi vicodan, tam, kjer je odraščala moja žena, pa so vsi hidroklodoni Lortab. Do svojega skoraj 30. leta nisem nikoli slišal za "lortab".
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
To, da je vicodin noro redek, ni tako slabo; če je molly na tem mestu pravi, sem veliko bolj navdušen nad tem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Potrdil vam bom, da imata Jesse James in Thuggaking legalno molly
QJdn6GpjDN

Če se pomaknete po seznamu foruma navzdol, dokler ne pridete do razdelka ZDA, se spustite na pripeto objavo in verjetno vam lahko dobim brezplačen vzorec, Heisenburg bo šel iz žepa, da bi vam dal brezplačne droge. To je dejstvo.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Če pomislim, tudi jaz poznam samo zdravilo lortab. Mislim, da je nekaj zdravnikov, od katerih sem ga dobila, reklo "je" ali "je kot" vicodan. Vendar na steklenički nikoli ni bilo napisano vicodan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Dve tableti hidrokodona/paracetamola pod blagovno znamko. So enake in mislim, da obstaja tudi nekaj drugih blagovnih znamk( to sem preluknjala).
Vicodin, Norco, Lortab, Co-Gesic, Lorcet, Hycet, Anexsia, Maxidone, Stagesic in Vicodin HP.
 
Top