zakaj je v kraju, kjer živim, toliko dekstroamfetamina in ne metamfetamina? Kakšen je razlog?

srsr22

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, fantje.
Ne vem, kje na tem forumu bi to objavil, vendar imam vprašanje za vse vas!

Zakaj je v kraju, kjer živim, toliko d-amfetamina in ne metamfetamina? Je to zato, ker ga je težje izdelati? Ali je dražji na zadetek, zato je d-amph boljša izbira? Če kemiki znajo izdelati d-amph, koliko težje je od tam preiti na metamfetamin?

Mislim, da je to mogoče zato, ker je metamfetamin bolj škodljiv za tvoje telo, kar bi lahko bil eden od razlogov. Ampak metamfetamin je po mojem mnenju močnejši. Želim si več metha tukaj, vendar ga na žalost ne vidim naokoli.
Živim v severni Evropi in tukaj se zdi, da je .... d-amph povsod naokoli in na vsakem vogalu ... Ampak ni metamfetamina.

ostanite varni
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Prekurzor p2np je namreč še vedno legalen za proizvodnjo in prodajo, prekurzorji za metamfetamin pa so bili prepovedani in jih je bilo težko pridobiti, razen p2p, ki proizvaja racemični metamfetamin, proizvodnja metamfetamina iz slednjega pa stane veliko več truda in denarja.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Pozdravljeni. če je v vaši državi veliko d-amfetamina, to pomeni, da je v vaši državi veliko PPA (fenilpropanolamina).
Prodaja se v raztopinah v trgovinah za hišne ljubljenčke za pse. Zlahka ga je ekstrahirati in iz njega zlahka dobimo amfetamin.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Ali želite povedati, da je v nekaterih državah na voljo brez recepta pri veterinarju?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
no, verjetno to ni dobra ideja, vendar se prodaja pod imenom Propalin, vsaj v Združenem kraljestvu ga lahko kupite na spletu brez pravih omejitev, ki jih vidim.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ah, nevermind Izkazalo se je, da sem jebeno slep in da je potreben recept.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Amfetamin v metamfetamin je priljubljena precej osnovna kemijska reakcija. Morda je za vas celo donosna, kjer ste
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Ali obstaja kakšna nit, kako to storiti
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
@Hank Schrader, ali lahko navedete povezavo do dobrega učbenika za d-amfetamin iz PPA ?
Lep pozdrav
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
D je to pomeni bolje kot L
 
Top