ksilen pri kislinsko-bazični ekstrakciji amfetamina

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ali lahko pri kislinsko-bazični ekstrakciji amfetamina namesto petroletra uporabimo ksilen?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Najverjetneje, vendar ga je mogoče le izpariti
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Tako kot pri pogovoru z izkušnjami pri ekstrakciji DMT. Oba sta nepolarna topila. Vendar ksilen pušča nekaj ostankov in ga je treba izhlapeti, medtem ko petroleter omogoča zamrznitev kristalov, prav tako pa ima ksilen vonj. Mislim, da bi za vaš namen morali poskusiti z drugim topilom. Večina razredčil za barve je dejansko narejena iz petroletra, samo poiščite sestavine vsakega od njih.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ja, izogibal bi se ksilena in uporabil nafto Ali ste vedeli, da je ksilen dimetil benzen? Je in teh metilov ni težko izločiti, potem pa vam naokoli plavajo radikalni metilni ioni, ki bi lahko počeli nepričakovane stvari, na primer alkilirali amfetamin, vendar verjetno ne na dušiku, ampak verjetno na fenilu ali alfa ali beta 2-metil-amfetaminu kdo? 3-metil? Parametil?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
težava je v tem, da eter ni na voljo tam, kjer sem, in je seveda zelo hlapljiv. prav tako nisem videl veliko alternativ. imam pa nafto. poskusil bom z nafto in videl, kako bo šlo.

Pravzaprav sem poskusil narediti mikro-kislinsko-bazično ekstrakcijo s ksilenom, vendar se amfetamin na koncu ni obarjal.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Lahko poskusite s ksilenom, vendar nisem prepričan, da bo deloval. Z gotovostjo vedite za dietil eter, dioksan, DCM.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
upošteval bom nasvet Frita Buchnerja in namesto dietil etra poskusil z nafto.

če ni žveplove kisline, ali lahko v zadnjem koraku obarjanja amfetamina uporabimo fosforno kislino, ali je boljša klorovodikova kislina ali kaj drugega?

(uporabil bom amfetamin, ki se je med sintezo obarjal s fosforno kislino, če je to pomembno).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nafta je v redu, skoraj enaka kot PE. Da, fosforjeva kislina je v redu. Klorovodikova kislina ni v redu =) Preberite mojo temo o amfetaminskih soleh.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kaj bi mi priporočili, da naredim, če hočem dobiti čisto nafto? ali obstaja poseben naftni proizvod/cas številka, ki bi ga moral iskati?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ne vem, katera topila so na voljo na vaši lokaciji. Nafta je nafta. Preprosto ga poiščite. Vsi so v redu. Lažja kot je frakcija, lažje jo je potem izpariti.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
sem v Združenem kraljestvu. predvideval sem, da bi bilo v tekočini za vžigalnike, kupljeni v trgovini, na primer, nekaj nečistoč in bi morda potrebovali frakcionirano destilacijo.

Iz nekega razloga je nafta tu nekoliko nedostopna, zato sem se spraševal, ali bi bilo morda namesto nje primerno kaj lažje dostopnega, na primer vrsta belega špirita (npr. stoddard solvent, št. kat.: 8052-41-3)?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tudi z nafto boste želeli narediti, da bo hladna, da se obori
In seveda, če je v njej voda, se ne bo oborila ( zato jo morate namesto klorovodikove kisline uporabiti plin) ali pa lahko nafto izparite. Nisem 100-odstotno prepričan, da je vse to povezano z amfetaminom. Amfetamina še nikoli v življenju nisem videl. Vse to velja za metamfetamin. Predvidevam, da boste skušali oboriti sulfat.🤔
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ali mislite plinificirati s plinom hcl?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To sem storil, a kot sem rekel, se amfetamin v moji glavi samodejno spremeni v metamfetamin, ker tukaj ni amfetamina. Sulfat je Lewisova kislina, ki jo želite, in ne hidroklorid
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
zaenkrat bom za obarjanje uporabljal fosforjevo kislino, saj je žveplovo tu težko dobiti.

Ali lahko podrobneje pojasnite, kaj ste imeli v mislih, ko ste govorili o Lewisovi kislini, ki jo želim namesto hidroklorida? na hitro sem pogledal v iskalnik, vendar nisem našel veliko več kot to, da tvori Lewisov adukt. (še vedno sem zelo neučakan v kemiji).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Namesto da bi jih poskušal razložiti, jih bom raje predstavil vizualno.
5UxV9cuMJa


BWbNnThU2G


HZoPrRUTcV


CJ7FouhbVG

Qf4XJh0m7l

C86p9BPZkI
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Zahvaljujemo se vam.

bolj mi je jasno, kaj je Lewisova kislina/baza, vendar v kontekstu obarjanja amfetamina na koncu kislinsko-bazne ekstrakcije, katero kislino bi bilo najbolje uporabiti namesto klorovodikove?

Oprostite, če sem kaj spregledal.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Domnevam, da vam manjka predhodna umetnost ali predhodno delo ali ... industrijski standardi. Tega vam ne manjka. Ampak vi mislite, da vam manjka. 9/10, ljudje delajo nekaj na določen način z razlogom. Pogosto gre za znanje ali izkušnje. Ne vedno, vendar pogosto. Obstaja razlog, zakaj je amfetamin izdelan v obliki sulfata. Ne vem, kakšen je, ampak pred približno 6 tedni je bila nit, v kateri je nekdo spraševal, zakaj je amfetamin najpogosteje sulfat. Lahko bi bilo vsaj več kislih soli, vendar je sulfat goto iz razloga, ki ga bodisi nisem pogledal bodisi sem ga pozabil
 
Top