2-(4-bromo-2,5-dimetoksifenil)-3-metilmorfolin (2c-b Fenmetrazin)

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
Merhaba arkadaşlar, bir süre önce, morfolin halkası nedeniyle Alman NpSG tarafından kapsanmayan Phenmetrazine adlı bir madde fark ettim. Bununla birlikte, Phenmetrazine'in kendisi Alman BtMG'de listelenmiştir ve bu nedenle yasaklanmıştır. Bununla birlikte, molekülde yapılacak herhangi bir değişiklik, teorik olarak, onu tekrar yasal hale getirmelidir.

Phenmetrazine bazlı bir 2C-B analoğunun işe yarayıp yaramayacağını düşünüyordum. 2C-B yapısındaki aromatik halkaya "Yapısal Element A" diyelim. Yapısal Element A'da ikinci ve beşinci halka pozisyonlarında bir metoksi grubu ve dördüncü halka pozisyonunda bir brom atomu içeren konfigürasyonun 2C-B'de görülen spesifik psychedelic etkilere yol açtığı bulunmuştur. Örneğin: 2C-B, DOB, bk-2C-B... Yani, teorik olarak, bu Fenmetrazin türevleri için de geçerli olmalıdır

6XZKWEarqi

Bu fikir hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu işe yarayabilir mi? Olabileceğine inanıyorum. Bu madde muhtemelen biraz daha az etkili olabilir ancak yine de hafif bir psikedelik bileşene sahip olabilir.