Question Bir sürdürülebilirlik sorunu

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar,

On yılı aşkın bir süredir (başka bir takma ad altında) gri alan/araştırma kimyasalları/ ve clearnet yasal uyuşturucu kültürünün bir parçasıyım. Şu anda feshedilmiş olan birçok satıcı forumunda moderatörlük yaptım. Gelip gittiklerini gördüm.

Benim sorum şu: BB alan adına el konulmamasını nasıl bekliyor? BB'nin profesyonel, zarar azaltma ve kimya odaklı yaklaşımına saygı duyuyorum, ancak benzer çabaların erozyona uğradığını ve yok edildiğini gördüm.

Başka bir soru, neden bir clearnet web sitesi kurmaya çalışıyorsunuz?

Teşekkürler

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
596
Bu projenin arkasındaki vizyonu ve cesur ekibi kesinlikle takdir ediyorum.
Bununla birlikte, endişeniz doğru ve ben de bunu merak ediyordum çünkü bunun gibi forumlar topluluğun ihtiyaç duyduğu şeydir ve bu tür projelerin uzun ömürlü olması birçok insanı olumlu yönde etkileyebilir.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,725
Deals
666
Clearnet alanı kullanılamıyor olsa bile, her zaman çalışacak bir onion alanımız var. Oluşturduğumuz içerik web'de çok hızlı yayılıyor, çabalarımız sonsuza kadar internette kalacak.
Büyük planlarımız var, gölge forumlar için yeni standartlar oluşturacağız ve bu tür tüm projeler için minimum kalite çıtasını yükselteceğiz.

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Evet, synth videoları şimdiden ortalığı kasıp kavurmaya başladı. Çok iyi hazırlanmışlar. Bu tür çabaların arkasında ciddi ve kendini adamış insanların olması gerektiğini biliyordum.

Çalışmalarınızı takdir ediyorum. Sormaya değer olduğunu düşündüm. Burası gördüğüm en profesyonel sitelerden biri. Kesinlikle kimya bilgisi gördüğüm diğer şeylerin üzerinde.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
596
Burada clandistine topluluğu için yaptığınız sıkı ve profesyonel çalışmayı gerçekten takdir ediyorum ve ilk günlerden beri bunun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum :) Bunun önümüzdeki yıllarda nereye gideceğini görmek için sabırsızlanıyorum!