Adderall sentezi

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Bu yüzden,
Şu anda ABD'de Teva'nın personel sorunları nedeniyle Adderall sıkıntısı var. Bu yüzden, teneke kutularda preslenmiş satıcılar ortaya çıkıyor. Çok çeşitli madde kombinasyonları kullanılıyor. Aslında iki sorum var. Birincisi, birisinin Adderall'ı tam olarak bir eczanenin aynısı yapması mümkün mü? İkincisi, deneyimi olanlar, hangileri en çok gerçek olanlara benziyor. Zayıflıktan şikayet eden birçok yorum görüyorum. Ama diğer tarafta çok fazla değil ki bu muhtemelen iyi bir şey. Birkaç çeşidi tecrübe etmiş olanlar, RC ve amfetamin sülfatı mı yoksa metamfetamin ve amfetamin sülfatı mı tercih edersiniz? İnsanlar mg başına bir dolar ödüyorlar, bu yüzden eğer baskı altında olsalardı fiyat düşerdi. Ama bana yakın bir şey lazım. Hükümetin her şeyin kusurlu olduğunu iddia etmesi sayesinde insanlar şu anda preslenmiş herhangi bir şeyden bıkmış durumda, bu yüzden kabul edilebilir olduğunu kanıtlamak için tam anlamıyla numune vermek zorunda kalacağım. Fiyatı 1-6 dolar arasında değişen pek çok seçenek var. Karar vermek zor mu?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
Gizli koşullarda, saf dekstroamfetamin elde etmek çok daha zordur. Bir eczane ürünü her zaman bir sokak ürününden daha kaliteli olacaktır.

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Evet ama diyelim ki sınırsız fona sahip bir kartel..... 4 tuzu da üretebilir değil mi?

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Hem meth hem de adderall'ın p2p'den gelebileceğini gördüm. Şu anda adderall meth'ten daha değerli ve tüketiciler çalışıyor, hapse girmiyor ya da evsiz kalmıyor vs. Bana hiç akıllıca gelmiyor. Meksika'daki Farmapram Xanax'a bakın. Bazıları şirketin arkasında kartel olduğunu düşünüyor ama insanlar bunları istiyor çünkü RC değil 2 mg alp aldıklarını biliyorlar. Ve reçete satın almaktan veya bir doktora görünmek için ödeme yapmaktan daha ucuza mal oluyorlar. Artı, Dr'lerin büyük biraderin baskısı nedeniyle yasal ilaçları bile reçete etmelerinden korkmuyorlar!

m924

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
evet mümkün olabilir, ama buna değmez, ayrıca xanax yapmak adderal'deki birkaç tuzdan daha kolay görünüyor

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Burada meth yapmak için kullandıkları şeyin aynısını fr p2p üretmek için talimatlar var.

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Dekstroamfetamin, amfetamin tuzları ile aynıdır, doğru mu?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
662
Gizli olarak hazırlanan adderall, normal amfetamin sülfat kadar yasaklı olacaktır.
Karteller her şeyi sentezleyebilir, ancak ormanda ilaç fabrikaları da yoktur, reaktörler yerine variller ve tanklar vardır.