amfetami̇n pottent deği̇l, tekrar asi̇tleyebi̇li̇r mi̇yi̇m?

alterego

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Merhaba, sentezimde daha az asitlendirme yaptım (ürün biraz sarımsı)
tuzlarımı çözücülerde geri çözebilir ve daha iyi ph'a ulaşmak için asidi yeniden yapabilir miyim (1/5 IPA sülfür asit çözeltisi)
Ayrıca güç eksikliğine ne neden olabilir? (yağda h20 kalmadıysa ve tüm çözücülerim kuruysa)
Şerefe

maloo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Evet, tuz ürününü tekrar freebase'e dönüştürebilirsiniz. Bu bölümdeki sabitlenmiş konulara giderseniz, bunun nasıl başarılabileceğine dair bazı ayrıntılara giren "Metamfetamin kristalizasyonu ve Buz üretimi" başlıklı bir tane var.

Potansiyel sorunları kirleticilerden kaynaklanıyor olabilir, bu da yeniden kristalleştirme ile düzeltilebilir.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Amin tuzları, güçlü baz sol ilavesiyle serbest bırakılır.
NaBH4 sentezi? Daha fazla ayrıntı verebilirseniz yardımcı olur, şu anda kimsenin size yararlı bir şey söylemesi çok zor

alterego

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Amalgasyon ile indirgeme.
Ancak Ph hatalıydı çünkü çözelti çok kalınlaşana kadar asitlendirmeye devam ettim.
Ph şeridi ile ölçtüğümde, şeridimde gerçekten kalın AMF Sülfat vardı, bu yüzden okuyamadım.

View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
İdeal olarak tuzların çözücü içinde süspanse edilmesini istersiniz, böylece sülfatın çok az bir kısmı asitle temas eder, potansiyel olarak onu tahrip eder veya değiştirir.

alterego

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
ama çözücü içinde 1/1 alki ve tuz oluşumuna damlatmak için çözücü içinde 1/5 asitten sonra çözelti yaptım.
yine de çok kalındı