Birlikte Cıva Nitrat satın almak isteyen var mı? (Sadece Avrupa)

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Her şeyden önce. Eğer bu doğru bölüm değilse yöneticilerden özür dilerim.

Sanırım ben de birçoğunuzla aynı durumdayım ve kendi ilaçlarımı sentezlemek için bir kimyager çırağıyım. Hız için gerekli malzemelerden biri, elde edilmesi biraz zor olan Cıva Nitrattır (amalgramı gerçekleştirmek için her zaman birkaç termometre satın alabilirsiniz)

Hindistan'da oldukça saygın şirketlere sahip birkaç güvenilir tedarikçi buldum. Sorun şu ki, oradan gelen sevkiyatlar biraz pahalı. Cıva nitratı (II) 500 g'lık bir şişe için 700 dolara bulmayı başardım. Bu benim için çok fazla (bu forumun eğitimini yapmak için sadece 0.1 kullanılıyor)

Benim fikrim belki 3 kişi arasında bir sipariş organize edebiliriz ve daha ucuza bir şey alırız. Sevkiyatın oldukça hızlı olduğu ve 1 hafta içinde elime geçeceği söylendi. Ve sonra size zarfla gönderebilirim (sadece Avrupa)

Eğer ilgileniyorsanız sizinle Mp ile iletişime geçebiliriz.

Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Eğer bu işe yatırım yapmak isteyen en az birkaç kişi varsa, tüm masrafları biz karşılayacağız. Bu şekilde satıcıyı kontrol edeceğiz ve sonra buraya listeye ekleyeceğiz. Ve kullanıcılar bunu aldıklarında bize geri ödeme yapabilirler.

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Bekle, biri şuna bakabilir mi https://warchem.pl/pl/p/AZOTAN-RTECI-II-1hydrat-czysty-5g/2170
Bulduğumu sanıyordum ama Hindistan'daki tedarikçiden satın aldığımı duyunca emin olamadım. Mephedrone sentezi için reaktiflerin çoğunu satın alacağım bir polisch web sitesi ama ben de hız reaktifleri arıyordum fiyat 5g için 57 zł yani 12 $ gibi bir şey

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Bu çok iyi görünüyor ve her şeyden önce Avrupa içinde! Hindistan'dan ithal etmeye çalışmaktan daha iyi bir seçenek olabilir. Teşekkür ederim.

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Kendileriyle görüştüm ve Polonya dışına gönderim yapmadıklarını söylediler. yazık

Bu türden başka sayfalar biliyor musunuz?

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Evet bir sayfa daha biliyorum, ama 100g için çok pahalılar 118$ ve İngiltere'ye nakliye nedeniyle 67$ istiyorlar ama size yapıştıracağım https://www.n2o3.com/pl/katalog/produkty/rteci-ii-azotan-1hydrat_10399 ve ülkenizde cıva nitrat bulmak gerçekten bu kadar zor mu diye sormak istedim Her zaman Polonya'da herhangi bir reaktif bulmanın çok zor olduğunu düşündüm

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Evet, bunu ben de pol-aura'da gördüm. Onlara bir e-posta gönderdim ama hala cevap vermediler.

Her neyse, sanırım Polonya'da oradan satın alıp İspanya'ya gönderebilecek bir bağlantı buldum.

100 g için 150 € biraz pahalı olabilir, ancak buradaki videodaki amalgrama göre merkürik nitrat verimi 0.1 * 7 g amfetamin. Bu da her bir gram merkürik nitrat için yaklaşık 70 gr amfetamin demek. Bence bu kabul edilebilir bir performanstan daha fazlası.

megaduck123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hint kaynağınızı paylaşmanız mümkün mü? Kuzey Amerika'ya göndermeye istekli olup olmadıklarını sormak istiyorum, teşekkürler.

Fring

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
eğer ispanyadaysanız... neden cıva HCL almıyorsunuz? satan birçok web sitesi var... creeme...

danil1398

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Hey, ilgileniyorum. Ortak bir satın alma için lütfen PM'de bana bildirin

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Lütfen büyük kimya şirketlerinden hiçbirine kendi e-postanızla veya şahsen izlenebilecek herhangi bir şekilde yaklaşmayın. Genellikle şüpheli talepleri polise bildirmekle yükümlüdürler. Ve zaten hiçbiri özel şahıslara satış yapmayacaktır.