Question BMK Sodyum Glisidat?

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bu, bkm sodyum glisidat (bmk metil/etil glisidat DEĞİL) ABD'de listelenmiş bir öncül müdür? Ne Dea'nın web sitesinde ne de başka bir web sitesinde bununla ilgili herhangi bir ibare bulamıyorum. Genellikle öncüllerin tuzları da yasadışı olarak listelenir, ancak afaik BMK 2. programdır ve BMK ile ilgili tipik uyuşturucu öncül yasalarının yazılma şekline benzer bir şey görmedim

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,773
Deals
1
Merhaba, DEA listelerine baktım, BMK Glisidik Asit (sodyum tuzu) cas 5449-12-7 ve diğer glisidatlar da yok. Muhtemelen BMK - fenilaseton (P2P) cas 103-79-7 görmüşsünüzdür.

Attachments

• i12qCEgk3w.pdf
    1.3 MB · Views: 410

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
134
Bu ürün yasaldır. Sahip olunmasına izin verilir. Hiçbir ülkede yasaklanmamıştır.
AMA
avrupa'da yaşiyorsaniz, bunu avrupa dişindan si̇pari̇ş etmek hala %100 güvenli̇ deği̇ldi̇r.
adınız bir listeye eklenebilir (bu mümkündür)
Bazı satıcıların güvenli bir nakliye hattı vardır ve bugün ihtiyacınız olan şey budur
İthalat vergisi ve normal vergi nedeniyle, birçok ürün değerini kontrol etmek için açık olacaktır.
böylece VERGİ ve ithalat vergisi toplayabilirler.

Bu CAS 5449-12-7'den güvenli nakliye hattı için bunu kontrol edin
avrupa'ya +- 7 ila 9 iş günü. almanya'dan 6 gün sonra takip başlar

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/%F0%9F%94%8D-most-wanted.628/post-9876