Aracı Kurumlar Pazaryerleri ve Borsalar - 2024 Ortası İçin Güncellemeler?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Düşük KYC ile iyi borsalar ve Pazar yerleri hakkında bilgi aramak için Kripto bölümünü inceliyordum

En son BTC işlemim beklemeye alındı. TEKRAR.. Kraken, CoinBase'i denedim ve şimdiye kadar PayPal ile şansım yaver gidiyordu. Satın alabiliyor ve hemen Brave cüzdanıma gönderebiliyordum. CoinBase ve Kraken, dokunabilmem için tam 7 gün bekletti, PayPal en azından 72 saat daha kısa ama yine de saçma.

Kimsenin Holds'tan bahsettiğini görmedim? Bununla başka kim uğraşıyor ve siz nasıl başa çıkıyorsunuz?

Piyasalardaki düşük KYC'ye yönelik son baskılar ve MyMonero'nun kapanmasından bu yana Monero'da neler olduğundan emin olamamak nedeniyle buradaki bilgilerin çoğu bayatlamaya başladı.

Hepinizin ~bugün~ yöntemleri nelerdir ?

Son oranlarını kontrol ettikten ve daha yüksek güvenliğini bildikten sonra Monero satın almaya karşı değilim. Piyasada da BB'ye katılmadan öncesine kıyasla çok daha fazla kişi bunu kabul ediyor. MyMonero alternatifi mi? Hala güvenilir bir coin mi? 25'e kadar yaşayacağını görüyor muyuz?

Bu yıl kullandığınız diğer ipuçlarını veya püf noktalarını alacağım!

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Bazen normal kripto satın almak için coinbase kullanıyorum. Hayal meyal bir banka transferinin bekletildiğini hatırlıyorum sanırım? Sanırım bir banka kartı ekledim ve bu değişti, ancak artık banka veya banka kartı satın alımlarında hiç bekletme yaşamıyorum. Nakit uygulaması ve destek de kullandım.

XMR harika. Ucuz işlem ücretleri olan bir coin satın almayı, ardından Cake cüzdanına göndermeyi ve orada takas etmeyi seviyorum

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Katkılarınız için teşekkürler efendim, Cake wallet'tan birkaç kez bahsedildiğini gördüm, şimdi kontrol edeceğim

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
İyi şanslar dostum

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Ahmia hakkında biraz araştırma yapın. BTC'yi USDT ile veya USDT'yi BTC ile takas etmek için bir site var. KYC olmadan BTC almanın en iyi yolu bu.
Normalde KYC ile USDT satın alıyorum ve bu sitede ticaret yapıyorum, bu da elde ettiğim BTC'yi intracable yapıyor. BTC saklamak için Electrum gibi bir cüzdan kullanabilirsiniz.

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Deals
13
Exodus'u alışveriş yapmak için kullandım, sonra monero ile takas ettim ve bunu kek cüzdanına gönderdim. Ücretler artıyor ancak ilk başta satın aldığınız kriptoya bağlı olarak çok da kötü değil. BC genellikle litecoin gibi daha fazladır. Bu bir baş belası ama doğrulama bs için ilk kez dışında hiçbir zaman bir bekletme, bir sorun veya sorun yaşamadım. Ancak Cake cüzdanı oldukça güzel çünkü herhangi bir kayıt BS'ye ihtiyacınız yok ve her işlem için yeni bir cüzdan oluşturabilirsiniz. Kraken'i bir kez denedim. Kıçımı yalayabilirler!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Orada sağlam bir sistem kurmuşsun Friend, sadece bekletmenin bitmesini bekliyorum (yaklaşık 3 gün) ve BTC değerim şimdiden 6 dolar düştü. Çok değişken, hala 2016'nın kripto parası gibi hissettiriyor lol. Umarım Monero uzun vadede geçerliliğini koruyabilir çünkü BTC'ye kıyasla çok daha az 'inişli çıkışlı'. Bahse girerim ki tutarlılık çoğumuz için gerçekten önemlidir.

Kraken tam bir çöp!!! En parlak, en şık site ve uygulama, hizmetlerin kendisi ise tam bir çöplük ateşi... Birkaç ay önce aktarım için 60$'lık bir ücret ödedim, kullanıcı arayüzünü okumak o kadar zordu ki ne olduğunu anlayamadım bile... TRAAAASH

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Deals
13
Evet, BC gerçekten çok fazla inip çıkıyor ve herkesin girebileceği halka açık blok zinciri düşünüldüğünde daha az güvenli ve yeterince zaman ve çaba harcarlarsa bir kişiyi istedikleri takdirde yasadışı faaliyetlerle ilişkilendirebilirler. Tabii ki bu sadece LE ya da belki IRS'nin ilgisini çekerse gerçekten bir endişe kaynağıdır ve dürüst olmak gerekirse, şu anda kripto ile yapmaya çalıştıkları tüm yasal BS'yi göz önünde bulundurarak IRS'den daha çok endişe duyduğumu düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla XMR nakit dışındaki en iyi seçeneğimiz ve umarım daha da iyi olur. Exodus'a gelince, satmak istediğinizde yüksek ücretler alma eğilimindeler, ancak mecbur kalmazsam satmamaya çalışıyorum, sadece bir şeye yeniden yatırım yapıyorum ve temizlemek için yerel olarak nakit satıyorum, ancak hızlı bir şekilde ihtiyacınız olduğunda bazen çok fazla seçenek yok.

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
XMR en iyi seçenek olabilir ancak herkes bunu kabul etmez. Bu yazının biraz öncesinde bir yöntemden bahsetmiştim. Temel olarak, Bitcoin blok zincirindeki BTC'den çıkıyor. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama bu yöntemi kullandıktan sonra, işleminizi izlemek için hash kullansak bile işlemlerim artık blok zincirinde görünmüyor.