Kriptoyu Erişilebilir Nakde Dönüştürmek mi?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
66
Bitcoin veya montero nasıl nakde çevrilebilir/ bunlarla büyük varlıklar satın alınabilir?

Ben daha çok bunları nakde çevirmek ve IRS ve DEA'nın ulaşamayacağı bir banka hesabına sahip olmakla ilgileniyorum, zaten mümkün olduğu kadar. Ya da bunlarla mülk veya benzeri şeyler satın almak.

T 3

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Bir işlemde ne kadar para arıyorsunuz? Coinbase'in kendi banka kartı ve nakit uygulaması olduğunu bilin, belirli bir miktara kadar kripto satın alabilir, satabilir ve hediye edebilirsiniz, ancak evet ...

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
46
Yapabileceğiniz en iyi şey @Gordon Ramsay ile iletişime geçmek ve satın almak için iyi bir banka hesabı için en iyi çözümü bulmaktır, o zaman anonim olacaksınız ve paranızı nakde çevireceksiniz

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
683
Deals
65
Teşekkürler :) Ama artık onları satmıyorum. Bence P2P kullanmak da nakde dönüştürmek için harika bir seçenek olacaktır.

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
50
Mülk satın almak için: BAE devlet piyasasına göz atın. 50 + ödemeler USDT ile yapılabilir ve 3. kişiye veya herhangi bir kuruluşa beyan edilebilir.

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
50
Ayrıca, ülkemde bile BTC -> Cash dead drop öneren "gri" serilerimiz var. Ücret olarak yaklaşık %7-8 alıyorlar.

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Birleşik Krallık'ta ve AB'deki çoğu ülkede kriptoyu nakde dönüştürmenin son derece etkili bir yolunu biliyorum. Bir posta kutusu satın alın (ev adresiniz ya da bir posta kutusu da olur ama çok daha az anonim olur) ve agoradesk.com adresine gidin. Ülkenizi seçin ve "postamı nakde çevir" seçeneğini seçip "sat" seçeneğine tıklayın.

Harika döviz kurlarına sahip insanlar bulacaksınız (%5'ten fazla ücret yok) ve bu insanlar özel tüccarlar olduğu için pratik olarak anonimdir ve neredeyse hiçbiri bir posta kutusu ve sahte bir isim kullandığınız gerçeğinin üstüne bir şey istemez.

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
208
Bunu İngiltere'de ikamet eden bir arkadaşınızla paylaşmaktan çekinmeyin

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
239
Oldukça zor ve birçok insanın yakalandığı yer burası. Sanırım bunu yapacak olsaydım, XMR'de tutardım, sonra zincirleri umut ederdim (belki birkaç kez) ve sonra birden fazla borsada küçük miktarlarda nakde çevirirdim. Bence insanlar bitcoin kullanarak ve dikkat çekecek miktarlarda bozdurarak birçok kez yakalanıyor. Ben olsam hastaları bozdururdum

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Aslında oldukça kolay.
dünyadaki en büyük, en güçlü, enflasyona karşı korumalı, eski, çok değerli ve aynı zamanda herhangi bir zamanda herhangi bir yerde kolayca nakit karşılığında satılabilen varlık nedir? ....altın.
yatırım altını satan ve ödeme yöntemi olarak kripto para kabul eden bilinen bir çevrimiçi mağaza bulun (ipucu: çok sayıda var)
ve geri kalanı çok açıklayıcı.
.

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
33
Ya da eski usul parayı aklayıp yasallaştırabilirsiniz. Yasallaştırılmamış nakit parayla mülk satın almanın kimseye nasıl iyi bir fikir gibi görünebileceğini hayal bile edemiyorum.

Bir iş kurun, bir hizmet veya resim ya da başka bir şey satan bir web sitesi kurun, parayı kripto olarak aktarın, vergisini ödeyin, yasal bir borsada kripto satın ve temiz paranızın tadını çıkarın.

sensitive_tm

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
2
Deals
1
Doğru kişilerle çalışmak çok kolay
yaklaşık %5 kaybedersiniz ve sonra her şeyi beyan edebilir, vergisini ödeyebilir ve adınıza yasal paranız olur