• Tervetuloa foorumin suomalaiseen osaan. Muista, että yhteystietojen (Jabber, Telegram, Signal jne.) julkaiseminen johtaa pysyvään banniin! Jos päätät ostaa tai myydä jotain ilman escrow-tiliä ja menetät rahaa, emme voi auttaa sinua.

Event Gümrük evimi bastı.

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Reaction score
11
Merhaba BB-Forum!

Finlandiyalı Tulli'nin (Gümrük Memurları) evimi nasıl bastığını ve beni iki ay boyunca kilit altında tuttuğunu duymak isteyen var mı? En azından bu noktaya kadar işlerin nasıl gittiğini ve en azından birinin evinizi basması durumunda başınızın büyük olasılıkla olduğundan daha fazla belaya girmesine yardımcı olmamak için hangi şeylerin daha iyi yapılması gerektiğini paylaşabileceğimi düşünüyordum. O gün de her şey berbat değildi.

İlgilenen ya da bu vakada nasıl çalıştıklarına dair bazı ayrıntıları öğrenmek isteyen olursa bana haber verin.

Her şey gönlünüzce olsun ve güvende kalın!

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Tabii ki! Farklı ülkelerdeki kolluk kuvvetleri, özellikle AB gibi bloklarda, benzer teknikler, taktikler ve ilkeler kullanarak çalışır, bu nedenle deneyiminiz başkalarına değerli bilgiler sağlayabilir. En önemlisi, baskını neyin tetiklediğini, davanızla bağlantılı olabilecek herhangi bir şeyi ifşa etmeden paylaşabilirseniz.

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Reaction score
11
Mümkün olduğunca çok şey paylaşıyorum. Bunu nasıl yapacağımı bulmam gerekiyor ve yine de beklenmedik ziyaretçilerin zaten beraberinde getirdiği daha fazla sorundan kendimi uzak tutmaya çalışıyorum. Tüm ayrıntıları düzgün bir şekilde gözden geçirmek için yeterli zaman olmadığı için yapılan oldukça yaygın birkaç hata var. Deneyimlerimi kendimi açığa vurmadan elimden geldiğince ayrıntılı bir şekilde ifade etmenin bir yolunu bulmaya çalışıyorum. Konuya gösterdiğiniz ilgi için de teşekkürler.

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Reaction score
11
Önemli bir ayrıntı olduğunu düşündüğüm için belirtmek istediğim bir şey, tek başımayken, bilgisayarınızın şarj cihazı takılıyken başlatılıp başlatılmadığını sorgulayacak ve bu durumda şarj cihazının mevcut olup olmadığını izleyecek ve değilse bilgisayarı olabildiğince acımasızca (olabildiğince hızlı) kapatacak python veya benzeri bir şeyle küçük bir izleyici hizmeti / komut dosyası / her neyse oluşturmaya karar verdim. Böylece bilgisayar Açılış Şifresinde her zaman "yanlış" ellerde olacak ve ardından BIOS'tan Disk Şifreleme ve bundan sonra Veracrypt veya OS şifreleme yapılacaktır.

Bunlar, durum ve stratejiler hakkında düşünmeniz ve soruşturmaya ciddi bir şekilde kafa yormanız için size birkaç dakika kazandıracaktır. Çünkü büyük olasılıkla ekipmanınızı tüm aletlerin vs. bulunduğu yere taşımaları gerekecek ve bu da PSU bağlantısını kesmeden, bilgisayarı taşıma için güç bankasına takmak için küçük bir an bile olsa neredeyse imkansız bir arşiv. Ancak daha da iyi bir yol buldum, dizüstü bilgisayarın pilini çıkardım, şimdi aynı şeyi yapıyor ve soru sormuyor.

Bunun oldukça önemli olduğunu düşünmemin nedeni, ~10 yüksek yetenekli manyak evinizi bastığında büyük olasılıkla buna çok iyi hazırlanmamış olmanız ya da ilk yakalamadan sonra herhangi bir şeyin bağlantısını kesmenize izin vermemeleridir. Ya da umarım hepsi bu kadar hassas değildir ama benim durumumda öyle başladı ki, neredeyse onlarla savaşmak zorunda kaldım çünkü bu insanların kim olduğunu bilmiyordum ve muhtemelen oldukça az oldukları için savaşmamanın en iyisi olduğunu gördüm.

Bununla birlikte, gerçek olayları nasıl paylaşacağımı bulmam ve herhangi birinizin bunun bir değeri olup olmadığını görmem gerektiğini söyledi. Ayrıca eğer yapabilirsem konuyla ilgili her türlü soruyu yanıtlayabilirim. Eğer durum buysa DM de işe yarar. Güvende kalın millet <3

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
Polis hikayeleri diye bir başlık var. Gönderiniz gelecek kuşaklar ve organizasyon için oraya gitmeli

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Reaction score
11
Bu konudan haberim yoktu. Belki bazı FINS'ler ilgilenir diye düşündüm ama eğer iyi bir fikir olduğunu düşünüyorsanız dersi özel bir başlıkta paylaşmayı deneyebilirim.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Elbette, çok ilginizi çekecektir. Umarım şu anda iyisinizdir. BB Forum topluluğu sizden gelen tüm paylaşılan bilgiler için takdir edilecektir. Ofc, sınırlamanız için tüm güvenli ile yapın.
Polis Hikayeleri

sunsiskos

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Tulli ne toi'yi bastı. 3 ho pcp+3me pcp+4ho met'in altındaydı

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Reaction score
11
Tulli sana da mı baskın yaptı?

View previous replies…

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Reaction score
11
Shieet. İşlerin nasıl gittiği hakkında daha fazla bilgi vermek istersen bana DM gönder... Hala aktif bir soruşturmam var çünkü sanırım işleri düzgün bir şekilde berbat edebilmek için işten çıkarıldım. Bu yüzden mümkün olduğunca radarın altında kalmaya çalışmam gerekiyor.