Dietil (fenilasetil) malonat. Onunla çalışmak zor mu yoksa bana mı öyle geliyor?

obwiju

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Merhaba,

Pek soru soran biri değilim, normalde cevaplar genellikle forumlarda olur, benim durumumda da öyleydi ama bulamıyorum, çok fazla bilgi var ve çok farklı, ya da bana öyle geliyor. Öncelikle İngilizcem için özür dilerim, Google çevirmeni.

Sıvı formda bir Çin Dietil (fenilasetil) malonat 20320-59-6 satın alın. Tek amacım amfetamin sülfat yapmak, şimdiye kadar, bu forumdaki diğer meslektaşlarım gibi, bildiğiniz gibi tuzu çıkarmak için yapacak çok az şey olan bir yağ veya amfetamin freebase aldım.

Sorun şu ki, bazı nedenlerden dolayı Avrupa'da a-yağı bulmakta sorunlar var ve 20320-59-6 satın almak zorunda kaldım.

Sağlayıcıya bağlı olarak adımlar

1. 100g yağ ve 350g NaOH çözeltisi (%50) alın ve karıştırın, oda sıcaklığında 0,5 saat karıştırın, PH değerini konsantre hidroklorik asit (%33, %37) ile damla damla 2'ye ayarlayın.
2. Bir cam reaksiyon şişesine aktarın, kondansatör ekleyin, 105°C'ye ısıtın ve yağı elde etmek için 5-8 saat (5 saat olabilir) geri akış reaksiyonu yapın, 30 dakika kuru 2g susuz sodyum sülfat ekleyin, flitre edin, sarı yağı elde edin

Sizin fikriniz nedir? Bunun gibi hangi ürünü alabilirim? P2p, a-yağ....
Amfetamin sülfatı çıkarmak için bundan sonra ne yapmalıyım?
Teşekkür ederim

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Zor bir ürün daha iyi toz 5449...

obwiju