Blue Benzodiazepine tranquilizers Amphetamine Tartışma: Amfetamin ve benzodiazepinler

decreasing of the effects or the opposite action

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Amfetamin ve benzodiazepinler

Benzodiazepinler, etkileri ve yan etkilerinin kombinasyonu nedeniyle psikofarmakolojide kullanılan en tartışmalı ilaçlardan biri olarak kabul edilir.

Bir yandan, birçok insana uzun zamandır beklenen huzuru, dinginliği verir ve bazı durumlarda yaşam standardını kelimenin tam anlamıyla dipten yükseltirler. Öte yandan, iğrenç güçlü bir yoksunluk sendromu ile hızlı bir şekilde güçlü bir bağımlılık oluştururlar ve kurumsal bir uyuşturucunun kanonik bir örneğidirler.

Eğlence amaçlı maddeler alanında da durum aynıdır. Bir yandan benzodiazepinler uyarıcılar ve öforetikler kullananlar için vazgeçilmezdir. Öte yandan, bu madde gruplarının kombinasyonu hala hoş olmayan ve hayatı tehdit eden durumlara neden olabilir.

Ama önce iyi yönlerinden bahsedelim.
Sağlık açısından bakıldığında, amfetaminler benzodiazepinlerle yalnızca klinik öncesi aşırı dozlar veya şiddetli post-etkiler hafifletiliyorsa kombine edilmelidir.

Bir amfetamin seansından sonra artan stimülasyon ve anksiyeteyi hafifletmeniz, kalbinizdeki aşırı iş yükünü azaltmanız veya daha hızlı uykuya dalmanız gerekiyorsa, benzodiazepinler yardımcı olabilir.

Kombinasyonu bu sırayla kullanmanızı öneririz:
Amfetamin kullanımı - amfetaminin süresi doluyor veya bitiyorsa - gerektiğinde benzodiazepin kullanımı.

Herhangi bir kombinasyonda olduğu gibi, bileşenlerinin dozu ideal olarak tek başına alındığında maddenin dozundan daha az olmalıdır.

Aşırı amfetamin seansının sonunda veya sonrasında sedasyon için kabul edilebilir benzodiazepin dozajlarına örnekler:
Alprazolam 1-1,5 mg
Diazepam 10-15 mg
Lorazepam - 2-3 mg

Başka bir benzodiazepine erişiminiz varsa, dozaj örneklerini bir kılavuz olarak kullanabilir ve üçüncü taraf dozaj hesaplayıcısını(clearnet bağlantısı) kullanarak gerekli madde miktarını hesaplayabilirsiniz.

Sakinleştiricileri amfetamin ile önceden veya paralel olarak almak pek mantıklı değildir - bu, uyarıcının etkinliğini azaltacak ve yan etki riskleri yaratacaktır.

Yan etkilerden bahsetmişken. Amfetamin ve benzodiazepinlerin kombinasyonundaki temel sorun, uyarıcı ve merkezi sinir sistemi depresanının kombinasyonunun özel bir durumudur. Bu, gerçek sağlık riskleri olan bir kombinasyondur.

Burada asıl kötü olan aşırı depresan zehirlenmesi, yani sakinleştiricidir. Aynı anda alınırsa ve dozajlara dikkat edilmezse, uyarıcı sedasyonun etkisini maskeleyecektir. Kişi, durumunun öznel kılavuzlarını kaybedecek ve uyarıcının etkisi yaklaştığında daha da kötüleşecek olan zehirlenmeyi zamanında fark edemeyecektir.
sona erer (kural olarak, uyarıcılar depresanlardan daha kısa bir süre etki eder).

Bundan sonra, kişi kontrol kaybı, verimsiz disinhibisyon, bilinç kaybı yaşayabilir. Özetle, yaralanmalara veya sağlığı tehdit eden komplikasyonlara yol açabilirler.

Ek bir ağırlaştırıcı faktör, amfetamin ve sakinleştiricilerin çok yönlü etkisi nedeniyle kalp ve kan damarları için bir tür salınımdır. Bu da motorunuz için ek stres ve sorunlar yaratır.

Ayrıca, bu kombinasyon dehidrasyon ile karakterize edilir. Büyük ölçüde sıvı alımı üzerindeki kontrol eksikliği nedeniyle. Susuz kalmayın!

Benzodiazepinlerin bağımlılık yapıcı gücünü unutmayalım. Amfetaminden sonra iyi uyumak için her seferinde bunları almanızı önermiyoruz. Benzodiazepinleri sadece gerçekten ihtiyacınız olduğunda kullanın. Onları bir partinin daimi misafiri yapmak kötü bir fikirdir.

Toplam. İhtiyacı, tüketim sırasını ve dozajını hatırlarsanız amfetamin ve benzo kombinasyonu güvenli ve hatta yararlı olabilir.

Last edited by a moderator:

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Benim için bu, partilerle geçen bir hafta sonunun ardından biraz uyumak ve pazartesi sabahı tekrar "normal" olmak için mükemmel bir kombinasyon.

Yıllardır kullandığım kombinasyon Diazepam, Lorazepam ve Oxazepam

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Bunu hiç bilmiyordum, hepsini mi yoksa sadece birkaçını mı?

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Reaction score
46
Bunlardan biri. Barbitüratlar daha etkilidir ancak dozaj konusunda dikkatli olunması gerekir. Sakinleştiriciler daha ekonomiktir ancak psikostimülasyonun yumuşaması yavaştır.

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Açıklama için teşekkürler. Dosyayı detaylandırmak ister misiniz?

Yeah Science

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Bunun yanı sıra, geri çekilme sırasında psikotik epizodun azaltılması ve yönetilmesi.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Düşük dozda benzo alsanız bile tehlikeli bir kombinasyondur, sağlık için değil bağımlılık için. benzo bağımlılığı en kötüsüdür ve uzun süreli yoksunluktur. Benim durumumda, evimi kaybettiğimde diazepamlara tekrar başladım, günde 10-20 tane, arabada uyuyarak 30 mg. uyumak için değil, sakin kalmak ve hayattaki bazı şeyler hakkında biraz daha az olumsuz olmak için. Şimdi tekrar bağımlı oldum, eğer almazsam vücudumun buna ihtiyacı var. bu yüzden amfetaminleri bırakırken vücudunuzu dinlendirmek ve uyuyabilmek için bu hapları almalısınız. ghb rehabilitasyonundan sonraki kötü zamanımda 100-130 mg diazepam aldım, o sürekli korku ve antisosyal davranıştan kurtulmam 4 ay sürdü.
Ghb berbattır ama 2 hafta sonra 2 yıl sonra her 2,5 saatte bir 5 ml veya 2 gbl'den sonra gitmek için iyisiniz.
İkisi de amfetaminlerle birlikte.
ghb / amfetamin aleminden asla pişman değilim, ama bunu tekrar yaptığımda daha fazla soruna neden olabilirim ve sanırım öğrendiğim şey bu

Sadece bu hapların benim gözümde uyuşturucu kullanmanın eğlencesi bile olmadan gerçekten tehlikeli olduğunun farkına varın.
ama yeterince uyumadığınızda ve rahatlayacak ve mahremiyet sağlayacak bir yeriniz olmadığında, etrafımda olmalarından mutluyum, beni alkol ya da deli gibi "kötü" yapmıyor ve son kuruşumu ghb'li bir kıza ya da başka bir şeye harcamıyor.

Bu yüzden kullanmanızı tavsiye etmiyorum alkol normalde içmiyorsanız iş görür.

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Amfetamin kullanmadan önce Flunitrazepam kullanmayı severdim. Gerçekten iyi ve yumuşak bir sürüştü. Benzolar, yüksek dozda almadığım sürece beni asla yavaşlatmaz ya da uyutmazdı. Fren olarak birayı, uyumak için de otu tercih ederdim. İçki içmiyorum, bu yüzden 2 veya 3 Bira beni korkunç Alkol etkileri olmadan yavaşlatacaktır. Tecrübelerime dayanarak konuşuyorum, Benzo'lar çok sinsidir. Onlara bağımlı olana kadar ne kadar hızlı bir bağımlılık haline geldiklerini fark etmiyorsunuz. Bırakması çok zordur. Onları bırakmak için yıllarımı harcadım ve tavsiye etmem. Buralarda doktorlar, daha önce hiç Benzos reçetesi yazılmamışsa sizin için reçete yazmazlar.

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Hız gibi uyarıcıları benzo almak için aldığımda kesinlikle istisna yok, benim için konuşmak, uyumak kolay ama kısa hafızam üzerinde çok etkili, bu yüzden öğeleri kaybedeceğim lol ... Diazepam'ı tercih ederim çünkü yanılmıyorsam sadece konuşmanın kasları gevşetmek için etkisi olduğunu düşünüyorum ... ty

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Merhaba, biraz geç kaldım ve doğrudan ilgili değil ama flunitrazepam / rohypnol için bir sentezi nerede bulabileceğimi bilen var mı?

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Eğlence amaçlı olarak amfetamin ve Nitrazepam kullanan insanlar tanıyordum!

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Bu rekreasyonel model hakkında daha fazla bilgi edinmek ilginç olacaktır