DMT almanın etkili yolu nedir?

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
34
Helou😶‍🌫️
Bu hafta ~0.6g DMT aldım, güzeldi ama ilacı en verimli şekilde nasıl alabileceğimi bilmek istiyorum.
Enjekte etmeyi 🤔 düşünüyordum, ancak bunun tüm geziyi olumsuz etkileyip etkilemeyeceği, damarımdan şırınga almak için zamanım olup olmadığı ve kimyasal agresifliğin intravenöz sistemime zarar verip vermeyeceği konusunda endişelerim var.
(Çünkü burundan çekmeyi denedim ve şimdiye kadar hissettiğim en acı acıydı)
Sigara içmek rahattır, ancak etkileri sadece birkaç dakika sürer ve tolerans çok hızlı gelir,
Burundan çekmek acı vericidir, ancak sigara içmekten daha fazlasını yapar.
Ağızdan almak da ideal değildir, DMT israfıdır çünkü mide asidinin molekülü "ayrıştırması" gerekir.
Bunu yapmanın çok fazla yolu yok, değil mi?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
692
Maddeleri tüketmenin yalnızca birkaç yolu vardır: oral, nozal, intravenöz, intramüsküler, rektal, inhalasyon. DMT için, ağızdan alındığında etkisini artırmak için sigara içmek veya MAOI kullanmak en iyisidir.

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
34
Maoi wow'un ne olduğunu araştırmak zorundayım. Nereden bulacağımı bilmiyorum ve Wikipedia'da bulunan ilaç haplarının hiçbiri bu forumdan satın alınamıyor (diğer pazarlara güvenmiyorum) bu inhibitörleri doğal yoldan artırmanın bir yolu var mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,005
Deals
1
Mide asidi değil, mao-A (monoamin oksidaz a), vücudunuzun MAO'sunu kullanacak kadar artı etkili olacak kadar ekstra almadığınız sürece, bağırsak yolunuzdan beyninize ulaşmasına bile izin vermez. Dmt ve maoi saatler ve saatler sürer

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
228
DMT uygulamasının ana yollarını ve bunların vücut üzerindeki etkilerini gözden geçirelim.
  1. DMT içmek/buharlaştırmak. Bu en yaygın ve etkili yöntemdir. Tüttürüldüğünde veya buharlaştırıldığında, DMT akciğerler yoluyla hızla kan dolaşımına girer, neredeyse anında etkilere neden olur (30 saniye ila 1 dakika içinde), hızla zirve yapar ve yaklaşık 5-15 dakika sürer. Yoğunluk bazıları için genellikle bunaltıcıdır ve sizin de belirttiğiniz gibi etkiler kısa sürelidir. Hızlı başlangıç, ani ve derin doğası nedeniyle bazı kullanıcılarda anksiyeteye de neden olabilir. Tolerans bir seans içinde hızlı bir şekilde oluşur, ancak genellikle bir saat içinde hızla sıfırlanır.
  2. Burundan Çekme (İnsüflasyon). DMT'nin burundan çekilmesi, içilmesine kıyasla daha uzun süreli etkilere yol açar. Etkiler 5-10 dakika içinde başlayabilir ve 20-40 dakika sürebilir. Burundaki mukoza zarlarını oldukça tahriş ettiği için ağrı yaygındır. Bu deneyimin sigaraya kıyasla daha az pürüzsüz ve yönetilmesi daha zor olduğu da bildirilmektedir.
  3. Bir MAOI ile Oral Tüketim (Ayahuasca benzeri). Etkileri 4 ila 6 saat arasında sürebilir. MAOI, DMT'nin midede parçalanmasını önleyerek beyne ulaşmasını sağlar. Ancak bunun işe yaraması için doğru MAOI'yi (harmalin veya harmine gibi) kullanmanız gerekir. Bulantı, kusma ve vücut yükü nedeniyle daha fazla zaman alan ve genellikle fiziksel olarak zorlayıcı bir deneyimdir, ancak bazıları bunu son derece anlamlı bulur. Bir MAOI olmadan, mide asidi DMT'yi kan dolaşımına ulaşmadan önce bozacaktır.
  4. Kas İçi Enjeksiyon (IM). DMT'nin kas içine enjekte edilmesi yumuşak bir başlangıç (2-5 dakika içinde) ve daha uzun etkiler (yaklaşık 30-60 dakika) sağlayabilir. Bazı kullanıcılar bu yöntemin sigara içmeye kıyasla daha kademeli ve kontrol edilebilir bir deneyim sağladığını düşünmektedir. İntravenöz enjeksiyondan daha güvenli olsa da, IM enjeksiyonları, uygun steril teknikler izlenmezse enfeksiyon veya apse gibi riskler taşır. Yüksek yoğunluk bazı kullanıcılar için yine de bunaltıcı olabilir.
  5. İntravenöz Enjeksiyon (IV). Bu yöntem size en yoğun ve ani deneyimi yaşatacaktır. Başlangıcı neredeyse anlıktır ve etkileri doza bağlı olarak 5-30 dakika sürebilir. DMT doğrudan kan dolaşımına girdiğinden, yolculuk çok güçlü olacaktır. IV çeşitli nedenlerden dolayı risklidir: ani aşırı yüklenme, damarlarda hasar, pulmoner riskler, psikolojik aşırı yüklenme.
Tavsiyeler:
  • Enjeksiyonları keşfetmeye kararlıysanız, IM enjeksiyonu IV'e göre çok daha güvenli bir alternatiftir, ancak dozaj, steril teknikler hakkında doğru bilgi sahibi olmadan ve riskleri anlamadan enjekte edilmemesini şiddetle tavsiye ederim.
  • İsrafı en aza indirmek ve içerken verimliliği artırmak için, dozaj üzerinde daha fazla kontrol sağlayabilen ve aşırı ısıdan kaynaklanan bozulmayı azaltabilen bir cam buhar cini veya DMT vape kalemi kullanmak gibi tekniklere bakın.
  • Daha uzun ve daha derin bir deneyim arıyorsanız Ayahuasca veya Pharmahuasca (kontrollü bir ortamda DMT + MAOI) ile denemeler yapmayı düşünün.
Nihayetinde, her bir yöntemin faydalarına karşı risklerini tartmak önemlidir. Her uygulama yönteminin kendine özgü ödünleri vardır, ancak güvenliğiniz her zaman öncelikli olmalıdır.