Kaliforniya ABD Sakinleri için Eğlenceli Bilgi

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
21
Bu forum bölümü harika lol!
Kaliforniya'da metamfetamin "kalıntısı" içeren bir pipo ile yakalanırsanız, suç aleti suçlaması alırsınız.
Eğer errr-errr'yi balonun dışında bir yerde bulduysanız, bu bir bulundurma suçudur.

Hikaye:
Kankam bir yerden ayrıldı ve her ne sebeple olursa olsun cebinde bir çanta taşımak istemedi.
Bu yüzden arabayı sürmeye başlamadan önce bütün bir sekiz topu balonun içinde eritti.
Patlamasına yol açan detayları unuttum.
Piposunda erittiği için fazladan zaman ve ek bulundurma suçundan kurtuldu.

O benim ilk satıcımdı ve bu yüzden patladığında, LOL, fark ettim!
Adam benim arkadaşımdı - aynı South Park'taki Cartman'ın boktan bir pislik olması gibi... yine de arkadaşımdı... Mal bendeydi ve onun koca ağzına katlanmaya hazırdım. Şöyle söyleyeyim. LOL.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
Benim de böyle bir arkadaşım vardı. Bir otel odasında 36 yaşında kalp krizinden öldü, muhtemelen kolundan bir iğne çıkmıştı. Annesi, teşhis edilmemiş bir kalp rahatsızlığı olduğunu söyledi. Bu iyi bir tavsiye. Yan hasarı en aza indirmenin pek çok yolu var. Eğer kros yapacak olsaydım, bir su şişesinin içine atar, biraz kırar ve kapağını sıkardım. Üzerine keçeli kalemle küçük siyah bir nokta koyar ve diğer 10 taneyle birlikte arka tabana atardım. Bir ons, bir ons suda kaybolur, bu da 1 yudumdur. İçinde 1 yudum kalmış boş bir su şişesi çoğu kişinin kaşlarını kaldırmaz ve 30 g meth'ten 30 ml suyu buharlaştırmak 10 dakikadan az sürer

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
Benim de böyle bir arkadaşım vardı. Bir otel odasında 36 yaşında kalp krizinden öldü, muhtemelen kolundan bir iğne çıkmıştı. Annesi, teşhis edilmemiş bir kalp rahatsızlığı olduğunu söyledi. Bu iyi bir tavsiye. Yan hasarı en aza indirmenin pek çok yolu var. Eğer kros yapacak olsaydım, bir su şişesinin içine atar, biraz kırar ve kapağını sıkardım. Üzerine keçeli kalemle küçük siyah bir nokta koyar ve diğer 10 taneyle birlikte arka tabana atardım. Bir ons, bir ons suda kaybolur, bu da 1 yudumdur. İçinde 1 yudum kalmış boş bir su şişesi çoğu kişinin kaşlarını kaldırmaz ve 30 g meth'ten 30 ml suyun buharlaşması 10 dakikadan az sürer

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
21
Ah dostum, yok artık, üzerimde herhangi bir şeyle araba kullanıyorsam bir Dollar General'a uğrar ve kendime birkaç helyum dolu parti balonu alırım.
Cha-cha'yı balonlara bağlarsınız ve Voila! İyi yolculuklar!

Ulaşımla ilgili olarak yakında bu bölüme ekleyeceğim bazı altın külçelerim var.
Notlarımı hep kendime saklardım.
Ama sanırım bu forum/pazar/topluluk SONUNDA benim için evim diyebileceğim bir yer olabilir.
"İncilerimi domuzların arasına atmak" istemiyorum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
Bunu Polisler'in bir bölümünde görmüştüm. Durmadan önce onları bıraktığınızdan emin olun, balonlar özellikle hızlı yükselmediği için onları gökyüzünden vurabilirler. 100 ihtimalle sizi kenara çekerken balonları camdan dışarı bırakırsanız sizi durduracaklardır
Yani silah zoruyla ve bana doğru geri geri yürüdükten sonra vücuduna vurulup kelepçelenerek. Ayrıca uyuşturucularınızı kaybedersiniz ve o balonları geri alırlarsa hiç şaşırmam. Uydudan plakanızı okuyabilirler, bu yüzden nereye gittiklerini ve nereye vardıklarını izlememeleri için bir neden yok. Hava filtresi ile muhafaza arasına koyabilirdiniz. Kaputun altını arayan bir polis görmedim ve görseler bile orada ya da akünün altında bulamazlardı.

escheto830

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
SOCKOFIT HAYIR ADAM incilerini domuzlara atmıyordun tüm yazılarını okuyordum bir saattir kıçımla gülüyorum adamım biraz yenilebilir adamım gecemi yaptın