Zenlerden (Opioidler) kaynaklanan bulantı-kusma nasıl azaltılır / durdurulur

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Çok can sıkıcı, şekerli su gibi mide bulantısı / kusmaya yardımcı olan başka şeyler var mı?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
özellikle zenes kullanmıyorum ama nauzene gibi bulantı önleyici tabletler ilaçlara bağlı bulantıların çoğunda bana yardımcı oluyor. google dimenhydrinate (dramamine) ve b6 vitamininin de yardımcı olabileceğini söylüyor. sadece aldığınız anti-emetiklerin zenes ile etkileşime girmediğinden emin olun

Eğer doğal bir şeyler yapmak istiyorsanız, zencefil öneririm. sabah bulantıları için zencefilli lolipoplar var, bunlar muhtemelen size yardımcı olacaktır. aromaterapi hakkında da iyi şeyler duydum, özellikle nane yağı. akupresür daha önce bana yardımcı oldu, ama sadece hafif mide bulantısında. bu listedeki ilk basınç noktası en iyi sonucu veriyor :3

Jorg

Don't buy from me
Member
Reaction score
12
dramamin, prometazin ve kodein gibi opiyatı daha güçlü hale getirir, ayrıca üzerinde gezinebilirsiniz. zencefil çayı eroin ile sınırlı kullanıma sahipti.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
Etkileşimlerle ilgili uyarıyı bu yüzden ekledim. Daha önce dramamin kullanmıştım.

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Zenes ne anlama geliyor?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
"nitazenler "in kısaltması

güçlü sentetik opioidler

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
200
İlaçlar:
Ondansetron (Zofran).
Metoklopramid (Reglan),
Prometazin (Phenergan),
Bu ilaçların nitazenlerle kombine edilmesi opioid kaynaklı bulantı ve kusmayı yönetmek için genellikle güvenli ve etkili olabilir. Bununla birlikte, talimatları incelemeli ve bireysel özellikleri dikkate almalısınız.

Neiguan olarak da bilinen P6 noktası, bilekte bulantı ve kusmayı hafifletmek için yaygın olarak kullanılan bir akupresür noktasıdır. İşte nasıl bulunacağı: Avucunuz yukarı bakacak şekilde kolunuzu uzatın. Bileğinizin tabanından yaklaşık üç parmak genişliğinde (yaklaşık 2-3 inç) ölçün. Bu ölçüm bileğinizin kıvrıldığı yerden başlamalıdır. P6 noktası, ön kolunuzun iç tarafındaki iki belirgin tendonun arasında yer alır. Bileğinizi hafifçe büktüğünüzde veya hafifçe yumruk yaptığınızda bu tendonlar daha görünür hale gelir.

Nane çayı veya nane yağı mideyi yatıştırmaya yardımcı olabilir.

Bazen temiz hava almak veya iyi havalandırılmış bir alanda oturmak mide bulantısını azaltabilir.
Parfüm veya yemek kokuları gibi güçlü kokular mide bulantısını tetikleyebilir. Nötr kokulu bir ortamda kalmaya çalışın.

Son olarak. Mümkünse, daha düşük dozlarla başlamak veya dozu azaltmak, mide bulantısı da dahil olmak üzere yan etkileri azaltmaya yardımcı olabilir.